Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. uvedla na trh novou kolekci obkládaček a dlaždic RAKO NEWS 2018, celkem šest nových sérií. Tři koupelnové série Extra, Mano, Garda a tři podlahové série Extra, Kaamos, Alba. Dnes si s námi můžete prohlédnout sérii MANO.

(Komerční prezentace)

Značka RAKO letos přichází s novými kamennými povrchy (série Garda, Alba, Kaamos) „starými dobrými“ keramicky pojatými přírodními materiály, které si drží v nabídce své stále místo. Série vhodně doplňuje celá řada zajímavých dekorací včetně nestárnoucí mozaiky.

Obliba série Extra předurčila její obohacení o barevně a formátově harmonické obkládačky včetně několika dekorací. V sérii zaujme patchworková obkládačka s retro motivy vhodná do koupelny i kuchyně. Příběh, jak vznikaly ručně vyrobené obkládačky značky RAKO, na zdi rozehraje keramicky přitažlivý povrch obkládaček série Mano.

I když mají výrobky na sobě otisk přírody, příběh keramiky, jsou díky současným technologiím přizpůsobené náročným požadavkům moderního bydlení. Dnes oblíbený přívlastek „inteligentní“ dům, „inteligentní“ domácnost mají „inteligentní“ obklady odjakživa. Ani po 135 letech existence nejsou jejich vlastnosti překonatelné a díky novým technologiím na sobě stále pracují! 

Série Mano se nechala inspirovat kořeny tradiční výroby keramiky. Stylový charakter obkládaček a laskavá barevnost vyniknou jak v rustikálních, venkovských interiérech, tak i moderních koupelnách a kuchyních. (Foto: RAKO)

Představujeme sérii MANO - „Hand made“

Série Mano se nechala inspirovat kořeny  tradiční výroby keramiky. Stylový charakter obkládaček a laskavá barevnost vyniknou jak v rustikálních, venkovských interiérech, tak i moderních koupelnách a kuchyních.

- Návrat k tradičnímu a poctivému řemeslu, charakter ručně vyráběné mačkané struktury ve formátu 30 x 60 cm s na dotek příjemným saténovým povrchem

- Vzhled velmi decentně opracované plochy je tvořen kombinací reliéfu a designu tištěného digitálním tiskem

- Pro nefalšovaný dojem poctivé manuální práce je obkládačka vyráběna v nerektifikovaném provedení v bílé, béžové a šedé barvě

- Celkový „hand made“ charakter podporuje formát lícové cihly 30 x 7,5 cm s výraznou strukturou a lesklým povrchem

- Lze využít jak pro koupelny, kuchyně, dekorativní stěny, recepce, krby apod., tak pro venkovní zahradní altány, obložení barové zdi, sloupky, ploty atd., v zásadě pro veškeré fasádní aplikace

- Způsob pokládky cihlového prvku je možný několika způsoby: s posunem o 1/3, nebo tzv. na vazbu, případně klasicky na střih

Série Mano se nechala inspirovat kořeny tradiční výroby keramiky. Stylový charakter obkládaček a laskavá barevnost vyniknou jak v rustikálních, venkovských interiérech, tak i moderních koupelnách a kuchyních. (Foto: RAKO)

Více se i této sérii dozvíte na portále značky RAKO.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem