Prostorový termostat NEA slouží k regulaci prostorové teploty u systémů plošného vytápění – a ještě mnohem víc! Přesvědčuje oceněným designem, snadnou montáží, dětsky jednoduchým ovládáním, jakož i velkým počtem komfortních funkcí. Je k dostání ve třech variantách – vytápění (Nea H), vytápění včetně  časovače (Nea HT) a vytápění a chlazení včetně časovače (Nea HCT). Prostorový termostat REHAU NEA je dodáván v provedení pro provoz 24V a 230V.

(Komerční prezentace)

Montáž: snadná

Vysoce hodnotný termostat v kompaktním a plochém provedení disponuje podsvíceným, dobře čitelným displejem. Montáž lze provést snadno a bezpečně jak na podmítkové krabici tak i přímo na zeď.

VIDEO k produktu si můžete prohlédnout zde.

Funkce: komfortní

Dodatečné funkce termostatu usnadňují život uživatele. Můžete např. u variant HT a HCT díky časovači naprogramovat až 3 časové programy na den. Kromě toho je na displeji ukazován čas. Individuálně mohou být nastaveny různé mody, jako „přítomnost“, „dovolená“ nebo „party“. Prostorový termostat Nea HCT může být volitelně kombinován s externím čidlem REHAU.

Prostorový termostat NEA přesvědčuje oceněným designem, snadnou montáží, dětsky jednoduchým ovládáním, jakož i velkým počtem komfortních funkcí.

Ovládání: dětsky jednoduché

Ovládání prostorového termostatu Nea se provádí pomocí pouze 3 tlačítek. Pomocí přehledného znázornění režimu s jasnou symbolikou je ovládání jednoduché a intuitivní. Přístroj může být díky nastavitelné pojistce chráněn před neoprávněným zásahem a nabízí různé úrovně přístupu pro konečného uživatele, servisního technika a experta.

Design: oceněný

Prostorový termostat Nea přesvědčuje svým jedinečným a nadčasovým designem, který v tomto provedení existuje pouze u REHAU – a to přesně k premiéře na ISH 2013 oceněn žádanou cenou red dot design.

Dodatečné funkce termostatu usnadňují život uživatele.

Systém regulace plošného vytápění a chlazení NEA SMART

Inovativní prostorová regulace teploty NeaSmart umožňuje kontrolu a ovládání přes internet mobilním telefonem, tabletem nebo počítačem. Pro maximální flexibilitu pro novostavby nebo již stávajících objektů je NeaSmart k dispozici v kabelovém a bezdrátovém provedení. U bezdrátového provedení odpadá sekání zdiva, omítání i malování.

Ovládání prostorového termostatu Nea se provádí pomocí pouze 3 tlačítek. Pomocí přehledného znázornění režimu s jasnou symbolikou je ovládání jednoduché a intuitivní.

Více informací o sortimentu, technických informacích a cenách naleznete na stránkách REHAU.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem