Hladké pružné podlahoviny si získávají stále větší oblibu, a to i v prostředích, která byla dříve doménou podlahovin textilních. Je to díky tomu, že zejména heterogenní vinylové podlahoviny využívají svých téměř neomezených možností vzorování a barevností a mohou tak zajímavým způsobem dotvářet a dekorovat i ty nejluxusnější interiéry.

SOUTĚŽ O PŘEDPLATNÉ ČASOPISU MŮJ DŮM

Podlahovina Stella

Firma Velvet International uvedla na český trh novou kolekci heterogenní vinylové podlahoviny Stella. Kolekce nabízí 19 celoplošných vzorů v atraktivních barvách a 5 vzorů dřeva.  Povrch této podlahoviny je tvrzený polyuretanem (PUR), který garantuje snadné čištění a nízké náklady na údržbu po celou dobu životnosti podlahoviny (nemusí se pastovat, lze přeleštit bílým padem). Nášlapná vrstva je 0,7 mm a výrobek je klasifikován ve třídách 34-43, takže je vhodný pro použití i v nejnáročnějším prostředí škol či nemocnic (má antibakteriální úpravu).

celý text

Celková tloušťka materiálu je 2 mm, váha 2800 g/m² a dodává se v rolích o šíři 2 a 4 m. Vzhledem ke svým výborným technickým charakteristikám je tato heterogenní vinylová podlahovina na českém trhu prodávána za příznivou cenu.

Krytina Jupiter

Podlaha funkční i exotickáKolekce bytových vinylových podlahových krytin Jupiter, který v současné době patří mezi nejprodávanější PVC v ČR, je inspirována přímo přírodou: nabízí 14 velmi věrných dřevěných vzorů od vzoru klasického buku po vysoce atraktivní vzory exotických dřev, které dokáží vytvořit v obytných prostorách krásnou přírodní atmosféru. Nabízí i řadu velmi zajímavých vzorů keramiky či kamene, které jsou vhodné zase spíše do bytových chodeb nebo kuchyní. Kolekce se vyznačuje velmi věrnou profilovanou povrchovou strukturou, jejíž efekt je ještě umocněn speciálním matovým efektem.

Díky své zpevněné konstrukci se tato podlahovina o celkové tloušťce 3,7 mm vyznačuje vysokou odolností vůči zbytkovému otlaku a přitom pěnová podložka zajišťuje v místnostech velmi příjemný akustický komfort. Tato kolekce má rovněž velmi příznivé protismykové charakteristiky a je velmi odolná vůči působení světla. Na povrchu podlahoviny Jupiter je již z výroby aplikovaná vysoce odolná nášlapná vrstva o tloušťce 0,3 mm, která povrch dostatečně chrání i ve velmi silném bytovém provozu. Celá kolekce se vyrábí v rolích o šíři 2 a 4 m, některé vzory jsou dostupné i v rolích o šíři 3 m.

logo MessengerPoslat Messengerem