Kolekce 1FLOOR Newline jednoduše splňuje všechna kritéria moderní dřevěné podlahy. Dubové dekory s přirozenou kresbou dřeva jsou hloubkově mořeny do šesti příjemných tónů. Přestože třívrstvá konstrukce má vysokou stabilitu sama o sobě, výrobce u kolekce použil středovou desku z exotické dřeviny hevea. Nášlap z dubu má kompletně probarvený a lakovaný v matu. Vybrané dekory chrání vrstva extra matného laku značky Bona, která dřevu přidává na přirozenosti. 

(Komerční prezentace)

Dřevěná podlaha 1FLOOR, kolekce Newline, dekor Dub Alpine - Prodává KPPKolekce disponuje nejen palubkami běžné šířky 145 a 190 mm, ale i působivým XXL formátem o šířce 240 mm. Přes nízkou konstrukční tloušťku od 13,5 mm, vhodnou při rekonstrukcích a renovacích, podlaha v dlouhodobém horizontu nabízí variantu zbroušení. Dílce s mechanickým zámkem 5G mají spoje impregnované proti vlhkosti, což u dřevěných podlah nebývá obvyklé.

Impregnace spojů sice dřevěnou podlahu neuzpůsobuje k použití ve vlhkých prostorách, usnadňuje však každodenní provoz, zejména vytírání či nehody v podobě rozlitých nápojů apod. Pro pokládku v koupelnách na trhu existují speciální typy dřevěných podlah, nejčastěji z exotických nebo tepelně upravených dřevin.

Lakovaný povrch se ve srovnání s olejem udržuje jednodušeji, je odolnější a nevyžaduje pravidelné ošetřování. Dojde-li po letech k opotřebení, podlahu je možné zbrousit a znovu nalakovat. Nášlapná vrstva z dubu je u této podlahy probarvená v celé tloušťce, proto si i po zbroušení zachovává původní barevný odstín. 

Dřevěná podlaha 1FLOOR, kolekce Newline, dekor Dub Heringsdorf - Prodává KPP

U vybraných dekorů byly použity techniky kartáčování, kouřového vzhledu či mikro zkosení hran. Provedení v extra matném laku značky Bona nabízejí 4 z 6 dekorů.

Prodejní cena dekorů z kolekce 1FLOOR Newline se liší dle povrchové úpravy i formátu a začíná na částce 1 688,- Kč za 1 m2 včetně 21% DPH. Pod privátní značkou 1FLOOR společnosti Kratochvíl parket profi najdete také kolekce podlah laminátových a vinylových.

Dřevěná podlaha 1FLOOR, kolekce Newline, dekor Dub Naples - Prodává KPP

Více na www.kpp.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem