Kolekci podlah s textilní podložkou Gerflor HQR dostanete letos s ještě větší odolností a navíc: za nově nabízenou nášlapnou vrstvou 0,5mm (doposud 0,4mm) nemusíte platit ani korunu navíc - cena kolekce zůstává stejná. 

(Komerční prezentace)

Role s textilní podložkou od firmy Gerflor jsou technologickou špičkou mezi vinylovými rolemi a produktová řada HQR představuje to nejlepší, co tento typ podlahové krytiny může nabídnout. Naprosto unikátní technologie Fiber Glass dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo. Francouzský nadčasový design a selekce dekorů pro český trh je spolu s výjimečnými vlastnostmi podlahy a zajímavou cenou velkým lákadlem pro zkrášlení jakéhokoliv interiéru.

Krytina Gerflor HQR zvládá eliminovat výškové nerovnosti podkladu.Kdo nezkusil, neuvěří, ale je to tak: krytina Gerflor HQR zvládá eliminovat výškové nerovnosti podkladu. Co to v praxi znamená? Zkuste si představit situaci, že se nastěhujete do staršího bytu a původní podlaha sice není popraskaná a plná rýh a nerovností, ale přesto se vám vzhledem nebo materiálem nelíbí nebo nezapadá do budoucí koncepce vašeho interiéru.

Co s tím? U běžné vinylové krytiny musíte volat podlaháře, nechat podlahu vystěrkovat a pak teprve položit novou krytinu. U podlah s textilní podložkou Gerflor HQR je to jinak – textilní podložka drobné nerovnosti podkladu sama vyrovná, pokládka je velmi jednoduchá.

S vinylovou rolí se zachází stejně jako s kobercovou rolí. Přinesete si ji do místnosti, rozmotáte a pomocí nože oříznete s malou dilatací kolem zdi. Pak stačí krytinu olištovat a můžete bydlet. Během jednoho dopoledne máte podlahu zcela novou.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem