Přirozeně vypadající a velmi atraktivní. Přesně takové jsou robustní podlahy Boen DesignWood. Vyberte si do vašeho bytu, domu, kanceláře či na chalupu tu nejlepší podlahu, kterou vyrábí celosvětově uznávaný výrobce podlah Boen a nebudete litovat. Využijte podlahu, která má naprosto jednoduchou pokládku, snadnou údržbu a také přírodně vypadající design. Že to zní jako pohádka? Navštivte svět podlah společnosti Supellex a uvidíte, že taková podlaha skutečně existuje.

Montáž beze strachu a za pár okamžiků

Podlahy Boen DesignWood od výrobce Boen jsou tím nejlepším výběrem, pokud si chcete ulehčit práci se samotnou montáží. Hodí se nejen pro ty, kteří již mají nějaké zkušenosti, ale její pokládku zvládnou i úplní začátečníci. Tato podlaha je totiž tou nejlepší volbou při instalaci plovoucích podlah. K montáži prakticky nepotřebujete žádné nástroje. Stačí rychle a jednoduše nainstalovat jednotlivé dřevěné desky. Při instalaci samostatných částí dochází ke zřetelnému zacvaknutí, nemusíte se tak bát, že byste při pokládce pochybili a podlahu namontovali špatně.

Podlahové úpravy, které zvyšují kvalitu pokládky

Dva dekory této podlahy mimo jiné disponují také moderní technologií LIVE PURE. Tato technologie, která byla výrobcem Boen vyvinuta, je velmi kvalitní povrchovou úpravou, díky které se pokládka stává podlahou s přirozeným vzhledem olejované podlahy. Na povrchu je umístěn ultra matný lak. Podlaha je díky tomuto laku chráněna před prachem, špínou i tekutinami. Zároveň si ale zachovává přirozený vzhled, který je podobný surovému dřevu.

Z dalších nabízených dekorů si můžete vybrat třeba dekor se saténovým lakem. Saténový lak je podlahovou úpravou, která jí dodá hedvábný vzhled. Pokud máte domácího mazlíčka a bojíte se poškrábání podlahy, pak vsaďte na variantu, která má matný povrch, který zaručuje zvýšení odolnosti proti poškrábání. Pro milovníky designu pak existuje i varianta s bílým matným leskem.

Podlahy DesignWood najdete v celkem sedmi dekorech

Nabízíme těch nejlepších 7 dekorů

Podlahy DesignWood najdete v celkem sedmi dekorech. Říkáte si, že výběr ze sedmi variant je u takto kvalitní dřevěné podlahy málo? Uvidíte, že je to to nejlepší, co vás při výběru může potkat. Boen vám chtěl vlastně usnadnit práci. Proto za vás vybral z těch nejvíce prodávaných a oblíbených dekorů ty nejlepší, které na trhu vůbec existují. Abyste neměli zamotanou hlavu, vybral jich pouze 7 a na vás tak je, vybrat si z takto omezené nabídky přesně takový dekor, který se vám bude do interiéru nejvíce hodit. Nyní si možná říkáte, že 7 dekorů je opravdu málo, až se ale dáte do vybírání, budete vděční, že jich není více.

A z jakých dekorů si vlastně můžete vybrat? Jak jsme již zmiňovali Boen DesignWood je dřevěnou podlahou, jejíž předností je především přirozený vzhled dřeva. V nabídce jsou podlahy, které jsou inspirovány dubovým dekorem. To, v jakém odstínu dubový dekor bude, již pak záleží pouze na vás. Vybírat můžete ze světlejších i tmavších variant, které se hodí prakticky do jakékoliv místnosti nejen vašeho bytu.

Podlahy DesignWood jsou vhodné pro montáž podlahového topeníBude se líbit i milovníkům tepla

Máte rádi teplo? Pak je podlaha DesignWood tou pravou pro vás. Je to totiž podlaha, která je kromě svých dalších pozitiv také vhodná pro montáž podlahového topení. Dopřejte si teplo vyhřívané podlahy a užívejte si zároveň ničím nerušený dřevěný design vaší nové pokládky.

Mějte i vy doma podlahu s mnohými výhodami

Pokud stále nemůžete najít tu pravou podlahu nejen pro vaši domácnost, pak využijte tu, kterou nabízí Supellex. Vyberte si vzhled surového dřeva, snadnou údržbu a možnost instalace podlahového topení. Vsaďte na kvalitu od výrobce Boen a pořiďte si podlahu DesignWood.

Více na: www.podlahy-designwood.cz

Zdroj: Komerční prezentace

logo MessengerPoslat Messengerem