Na Celosvětové konferenci Apple 2016, známé pod zkratkou WWDC, oznámila skupina VELUX, že několik jejích produktů bude podporovat technologii Apple HomeKit. 

(Komerční prezentace)

Apple HomeKit, která má svou vlastní aplikaci, nabízí jednoduchý a bezpečný způsob ovládání a kontrolu domácí automatizace. 

Skupina VELUX věří, že zavádění internetu věcí společně s domácí automatizací jsou zásadními body pro budoucí vývoj stavebnictví a dalších průmyslových odvětví, která vyvíjí produkty pro naše domovy. 

Skupina VELUX předpokládá, že představí první produktová řešení integrovaná do platformy Apple HomeKit během příštího roku.

Navíc, jak ukázala studie provedená Humboldtovou univerzitou v Berlíně ve spolupráci se skupinou VELUX Healthy Homes Barometer 2016, je zdravější domácnost pro spotřebitele nyní důležitější než kdy dříve. Skupina proto věří, že inteligentní domy mnohým lidem umožní zlepšit jejich bydlení. 

„Podpora Apple HomeKit je skvělou příležitostí, jak mohou chytré domácí technologie být součástí budoucího vývoje zdravějších a energeticky efektivních domovů,“ říká Petr Král, marketingový ředitel společnosti VELUX.

Skupina VELUX předpokládá, že představí první produktová řešení integrovaná do platformy Apple HomeKit během příštího roku. 

Další informace týkající se aktualizací Apple HomeKit  najdete na klíčové prezentace WWDC ze 13., 14. a 15. června ze San Francisca v Kalifornii. 

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem