O módní nesmrtelnosti bílé barvy není pochyb. Profilované dveře z dílny MASONITE Anglet a Bordeaux jsou toho jasným důkazem. Ať už volíme vnitřní výplň dveří s deskou DTD nebo voštinou, odolný bílý lakovaný povrch dodá obytným prostorům punc elegance a zároveň umožní vyniknout ozdobným prvkům. 

Jsou dveře doplňkem interiéru nebo interiér doplňkem dveří? Vybíráme dveře podle dekoru nebo podle mechanických vlastností, které mají plnit? Ne vždy je totiž nutné chtít tu nejvyšší variantu, kterou trh nabízí. Mnohdy totiž to nejlepší je právě zlatá střední cesta.

Pojďte si zasoutěžit o bílé interiérové dveře od českého výrobce MASONITE!

Měsícem červnem nás provedou tři soutěžní otázky a na konci tohoto trojboje bude jeden šťastný majitel sady 5 nových plných interiérových dveří. Můžete znásobit svou šanci tím, že 3 x správně zodpovíte soutěžní otázku.

O co se soutěží? Výherce si může vybrat ze dvou dekorů plných profilovaných bílých dveří (v případě zájmu o prosklení bude výherce kompenzovat finanční rozdíl mezi plnou a prosklenou verzí dveří). Oba dekory jsou novinkou letošního roku – dveře ANGLET nebo dveře BORDEAUX.

O módní nesmrtelnosti bílé barvy není pochyb. Profilované dveře z dílny MASONITE Anglet a Bordeaux jsou toho jasným důkazem. Ať už volíme vnitřní výplň dveří s deskou DTD nebo voštinou, odolný bílý lakovaný povrch dodá obytným prostorům punc elegance a zároveň umožní vyniknout ozdobným prvkům.

Soutěžní otázka č. 2: Jakým způsobem se vyrábí profilovaný povrch dveří? 

a) vyřezání vzoru profilu

b) vytlačení profilu do dveří při výrobě

c) použití připravených HDF desek s prolisem  

Odpověď na soutěžní otázku zašlete na e-mail soutez@mujdum.cz.

...hledejte na stránkách www.masonite.cz přímo v sekci profilované interiérové dveře.

Otázku č. 1 najdete zde.

* * *

Podmínky: Soutěž probíhá od 1.6. do 30.6. 2017. Výhry v této soutěži nelze směnit za hotovost, ani není možné požadovat vydání jiné ceny. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru a není možné ji právně vymáhat.

MASONITE, český výrobce dveří, navazuje na myšlenky zakladatele původních Jihlavských dřevařských závodů z roku 1960 a v současné době pokračuje ve svém nepřetržitém zaměření na výrobu produktů, inovaci designu a poskytování služeb, které zdokonalují vzhled a funkčnost, a tak přinášejí zákazníkům vyšší hodnotu. Jako základní dva materiály pro dveřní výplň používá výrobní závod papírovou voštinu a DTD desku.

Dveře pro každý den

Začnete-li se o problematiku interiérových dveří zajímat o něco více, nevyhnete se tématu jejich výplně. Jak se rozhodnout, dřevotřískové DTD desky nebo voštinová výplň? Položme si oba materiály na misku vah proti sobě. Papírová voština je základní stabilizační výplní, která se vyznačuje nízkou hmotností a dobrými fyzikálními vlastnostmi. Je vytvořena ze speciálně tvrzeného papíru poskládaného do šestihranných obrazců podobné včelím plástvím. Odlehčená DTD deska je odlehčená dřevotřísková deska, která zajistí velkou stabilitu dveřního křídla, prodlouží životnost a vykazuje větší schopnost pohlcení zvuku a lepší tepelnou izolaci.

Nabízí se otázka, co mají interiérové dveře vydržet a podle čeho vybrat skladbu? Pokud dveře používáte k jejich účelu, tedy k uzavření prostoru, pak je voštinová výplň zcela postačující a dveře plní svou funkci. Dlouhotrvající pohledovou krásu totiž zajišťuje odolná povrchová úprava lakování na nejtvrdší dřevovláknité desce (HDF).

Pokud od dveří očekáváte zvýšenou odolnost proti prokopnutí, provalení anebo vyžadujete vyšší akustickou izolaci, pak volíte DTD.

Anglet a Bordeaux, profilovaná krása v bílé

Jednokřídlá i dvoukřídlá varianta nových druhů dveří v několika rozměrech, spolu s širokým výběrem příslušenství nabídnou variantu opravdu pro každého. Druhy dveří s obdélníkovým prosklením s různým designem skla osvěží temnější místnosti bytu.

Více na stránkách značky MASONITE.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem