Pomalu ale jistě se blíží každoroční předvánoční shon, kdy začínáme uvažovat nad výběrem dárků pro své blízké. Chcete letos přijít s něčím neobvyklým a originálním?

Luxusní povlečení Avon, výrobce Matějovský (www.matejovsky-povleceni.cz).

Toho, kdo má rád pohodlí a zároveň luxus, jistě potěší kvalitní ložní povlečení. V nabídce firmy Matějovský naleznete povlečení pro všechny věkové kategorie. Vybírat můžete z několika materiálových provedení, mezi které patří klasická bavlna, krep a flanel, pro náročnější pak bavlněný satén nebo damašek. Věnujte svým blízkým krásný a praktický dárek, který bude nejen ozdobou interiéru, ale také dokonalým společníkem pro každodenním usínání.

Bavlněná deka Noel, výrobce Matějovský (www.matejovsky-povleceni.cz).

Dokonalým dárkem jsou například i hřejivé bavlněné deky s atraktivními moderními motivy. Luxusní deka s vysokým podílem bavlny se stane skvělým společníkem pro chladné večery. Bavlněnou deku ocení každý, kdo se při šálku čaje a četbě oblíbené knížky rád zahalí do příjemného hřejivého materiálu. V nabídce naleznete deky v různých provedeních, od klasických lemovaných dek až po stylové skotské plédy s třásněmi.

Ručníky Grenada z egyptské bavlny, výrobce Matějovský (www.matejovsky-povleceni.cz)

Opravdový luxus můžete darovat v podobě ručníků a osušek z egyptské bavlny, která je považována za vůbec nejkvalitnější bavlnu na světě. Díky tomu si Vy i Vaši blízcí můžete vychutnat špičkové wellness ve svém domácím prostředí. Ručníky můžete zakoupit také v krásné dárkové krabičce.

Vánoční kuchyňské prostírání, výrobce Matějovský (www.matejovsky-povleceni.cz).

Praktickou drobností na závěr jsou kuchyňská prostírání. Skvělý tip na dárek pro maminku, babičku nebo tchýni, které ocení krásně upravenou kuchyni. Vybírat můžete z dlouhé řady originálních motivů, včetně těch, které přímo dýchají kouzelnou vánoční atmosférou.

Inspirujte se nabídkou tradičního českého výrobce na www.matejovsky-povleceni.cz a věnujte svým blízkým kvalitní a praktický dárek, který bude dělat radost po mnoho let.

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem