Nově dokončené bytové domy bývají nyní architektonicky řešeny v čistých a jednoduchých liniích. Tento styl se propisuje i do interiéru. Minimalistickému trendu nahrávají i možnosti bílých interiérových dveří. Překvapivě existuje široká škála barevnosti, přibližně 100 odstínů bílé barvy, ale i další možnosti finální povrchové úpravy bílých dveří.

Plášť dveří je buď hladký nebo profilovaný s nalisovanými tenkými liniemi různých tvarů. Profilování může být svislé nebo vodorovné, případně tvořit čtverce či obdélníky. Mohou být doplněny o hliníkové nebo jinak barevné lišty. Design dveří tak získá na eleganci a současně splní požadavky na architektonickou čistotu. Zajímavější mohou být varianty s prosklením v různé velikosti i umístění.

V nově dokončených bytových domech rezidenčního komplexu Greenside v Praze využil developer právě těchto vlastností a do moderního interiéru zvolil plné, bíle lakované dveře Quatro Doornite s horizontálními liniemi. Lak je v odstínu signální bílé barvy, jak se nazývá podle vzorníku RAL.

Dveře Quatro (Doornite) s horizontálními prolisy a prosklením

Jednou z posledních novinek na trhu jsou třikrát lakované dveře Clara (Doornite) s poslední bílou vrstvou v polomatném lesku. Tato vrstva je navíc vytvrzena UV světlem, takže dveřní křídlo získá nejen hezký a hladký vzhled, ale také dobře odolá poškození při běžném užívání. Ekologický způsob výroby dveří i finální způsob vytvrzení laku je zárukou bezpečnosti proti vypařování volně těkavých látek.

Bílé dveře je však možné ozvláštnit i jinými detaily, například použitím černých nebo hliníkových zasklívacích rámečků, které jsou vlepovány bez použití hřebíčků. Dveře můžou být také doplněny o černé kování, kliku nebo v případě posuvných systémů o černou vodící lištu.

Třikrát lakované dveře Clara (Doornite)

Sestavit si vlastní, originální sadu dveří je možné v on-line konfigurátoru nebo v 22 vzorkových prodejnách v ČR a v 7 na Slovensku.

www.doornite.cz

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem