"Na našich studiích dbáme na to, aby naši zákazníci byli co nejvíce spokojeni. Pečlivě pro vás vybíráme sortiment do ucelených kolekcí koupelen a našich katalogů koupelen, které najdete v našem katalogu a na webových stránkách."

(Komerční prezentace)

Logo PTÁČEK KoupelnyJsme vám stále blíž a v současné době provozujeme síť téměř šesti desítek koupelnových studií v Čechách a na Slovensku. Zde vám naši specialisté poradí s výběrem sortimentu ze široké nabídky ve všech cenových úrovních.

Navrhneme vaši koupelnu snů do každého detailu a ukážeme vám, jak bude nová koupelna vypadat pomocí speciálního moderního softwaru Visoft.

Tento program umožňuje dokonalou 3D vizualizaci vaší nové koupelny a součástí výstupů jsou také kladečské plány pro bezproblémovou realizaci obkladů a dlažeb.

Od 1.3. 2017 nabízejí koupelnová studia PTÁČEK jarní slevy až 25%.

Pokud budete potřebovat, poradíme vám vhodnou firmu z řad našich obchodních partnerů, která zajistí samotnou realizaci vaší nové koupelny. Na objednané zboží nabízíme dopravu zdarma*, nemusíte tak myslet na to, jakým způsobem si zboží odvezete a zda se vejde do vašeho vozu.

Každý rok navíc vítáme první jarní dny a letos tomu nebude jinak. Od 1.3.2017 nabízíme na našich studiích jarní slevy až 25%. Tak si pospěšte, akce je časově omezena. 

Od 1.3. 2017 nabízejí koupelnová studia PTÁČEK jarní slevy až 25%.

Pro více informací navštivte nejbližší koupelnové studio ve vašem okolí nebo www.koupelny-ptacek.cz

Od 1.3. 2017 nabízejí koupelnová studia PTÁČEK jarní slevy až 25%.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem