Máme pro vás skvělou fotogalerii interiérů zařízených nábytkem a dveřmi značky HANÁK. Žádné katalogové fotky! Uvidíte pouze reálné interiéry od zákazníků. Malé byty, rodinné bydlení, i velké rezidence. Co interiér, to originál! 

(Komerční prezentace)

Dveřmi to začíná

V úvodu připomeneme, že značka HANÁK vyrábí kromě vyhlášených kuchyní a nábytku i vlastní interiérové dveře, které jsou považovány v současnosti za nejkvalitnější na českém trhu. HANÁK má v nabídce opravdu skvostné designové modely. Abychom byli konkrétní, u jeho zákazníků jsou nejoblíbenější lakované dveře MILLENIUM, dýhované dveře SPACE, částečně prosklené dveře SPIRIT nebo aktuální designový hit – dveře do obkladu. Kompletní nabídku najdete zde. A slíbenou přehlídku všech realizací si nenechte ujít v této fotogalerii.

Velmi žádané jsou i šatní skříně HANÁK, které jsou díky své konstrukci nadstandardní oproti běžné nabídce na trhu.

Nejatraktivnější nabídka šatních skříní u nás

Velmi žádané jsou i šatní skříně HANÁK, které jsou díky své konstrukci nadstandardní oproti běžné nabídce na trhu. Přečtěte si podrobně jejich výhody. Co se týče vzhledu, můžete mít skříň HANÁK do ryze moderního interiéru, například modely NATALIA, LINE, STYLE nebo RIM či skříně do klasicky laděných prostor. Krásná je skříň NICE ladící se stejnojmennou šarmantní kuchyní nebo skříň SKY, která je nevšední díky plně proskleným dveřím.

Nejkvalitnější kuchyně v Česku

Moderní kuchyně jsou vlajkovou lodí značky. Zákazníci si ale zvykají pořizovat u HANÁKA veškerý interiérový nábytek. Chtějí kvalitu pro celý svůj domov, nejen do kuchyně. Sladění nábytku a dveří, tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, je bezkonkurenční záležitostí. Stejný model, stejné provedení, stejná kvalita. Zkrátka domov v jedné značce.

Vysokou kvalitu a oblíbenost značky HANÁK potvrzuje mj. i fakt, že si ji čím dál častěji vybírají tuzemští developeři do svých nejlepších rezidenčních projektů.

Developeři vyžadují top kvalitu

Vysokou kvalitu a oblíbenost značky potvrzuje mj. i fakt, že si ji čím dál častěji vybírají tuzemští developeři do svých nejlepších rezidenčních projektů. A jedná se zpravidla o vybavení celých bytů včetně interiérových dveří. 

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem