Možná jste netušili, že jedna z nejznámějších českých značek vyrábí kromě luxusních kuchyní a interiérového nábytku i vnitřní dveře. A asi nepřekvapí, že i ve dveřích tento výrobce, firma HANÁK NÁBYTEK, nasadil laťku vysoko. Vyrábí je pouze v nejvyšší prémiové řadě, tedy v prvotřídní dýze a 7vrstvém laku a jde o zcela specifický vlastní produkt s řadou vlastních konstrukčních řešení.

(Komerční prezentace)

Kvalitní stavba, do které investujete, má dostat i kvalitní vnitřní dveře. Tak jako neošidíte kvalitu oken, nepodceňte ani kvalitu dveří. Ač je nabídka na trhu zdánlivě velká, většinou jde o masovou průmyslovou výrobu, která zdaleka nenabídne takové vlastnosti, užitnou kvalitu a design jako dveře vyrobené u profesionála zakázkově na míru. Poznáte to nejen při manipulaci a chodu takových dveří, ale i na jejich vzhledu už na první pohled. Dveře HANÁK mají promyšlený vzhled a pomáhají udávat charakter celého interiéru. Jsou jednoznačně dobrou investicí.

Kuchyně ELITE, lak bílá ve vysokém lesku s dýhou dub rustikální přírodní a dveře FLAT, provedení lak bílá polar ve vysokém lesku.

Značka HANÁK se specializuje právě na zakázkovou výrobu dveří, a to jak pro koncové zákazníky, tak pro firemní klientelu (komerční projekty). Zajímavostí je, že se HANÁK v krátké době etabloval do řady exkluzivních developer-ských projektů, což samo o sobě naznačuje, že jsou dveře HANÁK mimořádným produktem, který je žádaný pro současné moderní bydlení.

Když se vrátíme k samotné nabídce, HANÁK má v portfoliu dveře v bezfalcovém provedení s výškou křídla od 1970 až do 2700 mm, a to v lakované nebo dýhované povrchové úpravě. V portfoliu má samozřejmě i prosklené dveře (jedno- a dvoukřídlé) nebo posuvné do stavebního pouzdra či na stěnu. A také reverzní dveře s obráceným otevíráním. Co se týče stylů, najdete u HANÁKA ryze moderní designové modely, dále klasické dveře, a dokonce vysoce zdobné dveře do rustikálních prostor. V současnosti jsou velmi žádané dveře do obkladu, vyráběné v dýze i v laku. Toto řešení volí ti nejnáročnější klienti, kteří hledají originální designové dveře s navazujícím obkladem, díky kterým mohou zatraktivnit svůj životní prostor.

Detail dveří MILLENIUM s puncem originality HANÁK, klika se zámkem je sladěná s provedením dveří. V pozadí je šatní skříň HANÁK s posuvnými dveřmi.

Dveře HANÁK mají unikátní konstrukci dveřního křídla, která zajišťuje nadstandardní mechanickou odolnost a tvarovou stálost. Mají také originální zárubeň se zaobleným ostěním, která je vlastním patentovaným řešením. Dveřní křídlo je automaticky a bez příplatku osazeno magnetickým zámkem s tichým chodem a skrytými závěsy Tectus s možností jednoduchého seřízení ve třech směrech. Kliku je možné sladit materiálově s dveřním křídlem (výrobce používá výhradně kliky od renomované společnosti M&T) a dveře je možné na přání vybavit i mechanickým dveřním prahem. U prosklených modelů výrobce používá bezlištové zasklení bez přiznaných spojů, což dveře esteticky povyšuje. Co se týče povrchové úpravy, HANÁK olepuje všechny hrany dveřního křídla (využívá stejnou technologii SLIME-LINE, kterou olepuje veškerý nábytek).

Dveře MILLENIUM do obkladu, které navazují ve stejném provedení na kuchyni HANÁK.

Kromě toho, že si můžete dveře prohlédnout nejlépe přímo v obchodě u autorizovaného prodejce, určitě navštivte speciální sekci webu s názvem Realizace. V bohaté fotogalerii uvidíte různá řešení dveří v konkrétních domech a bytech zákazníků. Při té příležitosti narazíte na širokou škálu interiérů s kompletním nábytkem HANÁK. Uvidíte obývací pokoje, ložnice, šatny, pracovny, ale třeba i dětské pokoje nebo koupelny. 

Nejen bílá je krásná. Model MILLENIUM v působivém matném laku v odstínu hnědá vuitton.

Značka HANÁK pracuje s kvalitními přírodními dýhami a jeho 7vrstvý lak prémiové kvality už je v Česku pojmem. Výrobce, který je na trhu přes 25 let, se prakticky od počátků intenzivně věnuje vývoji a problematice lakování. Dnes používá takové výrobní technologie, kterými disponuje málokterý z jeho konkurentů. Nadstandardní kvalitu svých výrobků potvrzuje i v pravidelných nezávislých testech. 

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem