Jaká je střešní krytina Terran po 10 letech? Stručně řečeno jako beton, z něhož je vyrobena – rok od roku vyzrálejší. Široká je nabídka krytin a tvarů: v sortimentu najdete hned pět typů střešních tašek – Synus, Danubia, Coppo, Rundo, Zenit. Pestrá je i nabídka povrchových úprav.

(Komerční prezentace)

Jak s odstupem 10 let hodnotí nákup střešních tašek Terran zákazníci? Jednomu z nich, který ­pochází z jižní Moravy a tašku má na střeše svého ­rodinného domu už od podzimu 2007, jsme položili tři otázky:

1. Proč jste se v roce 2007 rozhodl právě pro střešní krytinu značky Terran?

2. Jak jste s ní spokojen?

3. Doporučil byste střešní krytinu Terran svým přátelům či blízkým?

A odpovědi?

1. Střešní krytinu Terran jsem si vybral pro její tvar – líbila a pořád se mi líbí její nízká vlna. Oslovily mě i její dobré užitné vlastnosti, dostupná cena a dovoz zdarma, který – pokud vím – platí i nyní, tj. po 10 letech. Kéž by taková dlouhodobá stabilita u dobrých služeb byla standardem i u ostatních výrobců.

2. Za dobu, co krytinu máme, jsme na střechu nemuseli „šahat“ a jsme s ní spokojeni. Jen svým dětem občas připomenu, že máme na střeše krytinu, na kterou je záruka 50 let na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost. A v době, kdy bude tato záruka končit, mi bude – pokud dožiji – už 95 let…

3. Ovšem, doporučil, i pro služby, které výrobce poskytuje. Například taková drobnost – palety s krytinou Terran jsou nezálohované a bezplatně si je můžete ponechat. A to je dnes, kdy se z palet dělá nábytek či postele, docela příjemný bonus.

Více informací najdete na webu Terran.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem