Německá společnost Dörken vyrábí pojistné hydroizolace do šikmých střech pod označením DELTA® už od roku 1961. Zákazníci se na tuto kvalitu mohou spolehnout už dlouhá léta, proto společnost nově poskytuje na výrobky fólií z rodiny DELTA®-MAXX a DELTA®FOXX nadstandardní 15-letou záruku na funkčnost fólie v zabudovaném stavu.

(Komerční prezentace)

Tyto fólie jsou dlouhodobě měřítkem kvality na náročném evropském trhu a jsou ověřeny používáním v praxi.  Použité  prvotřídní materiály při výrobě a kontrola v každém stupni výrobního procesu zaručují vysokou kvalitu,  bezpečnou funkci a životnost. 

DELTA®-MAXX WD (Zdroj: DÖRKEN)

V roce 1987 začala společnost s výrobou první difuzně otevřené fólie DELTA®-PURAFOL, která byla předchůdkyní fólie DELTA®-MAXX. Taktéž fólii DELTA®-FOXX vyrábí již od roku 1997. Tyto zkušenosti ověřené v reálných  podmínkách v praxi (fólie řady DELTA®-MAXX 30 let a fólie řady DELTA®-FOXX 20 let) ji jako jedinou na trhu vedly k rozhodnutí poskytnout takovouto nadstandardní záruku v oblasti pojistných hydroizolací.

15-letá záruka se vztahuje na funkčnost produktu a týká se fólií DELTA®-MAXX, DELTA®-MAXX PLUS, DELTA®-MAXX WD, DELTA®-MAXX X a fólií vhodných pro dešti odolné podstřeší  DELTA®-FOXX a DELTA®-FOXX PLUS. Podmínkou poskytnutí této speciální záruky je dodržení zásad, které  stanovuje výrobce. Ty jsou uvedeny na stránce www.dorken.cz a www.dorken.sk v sekci „Ke stažení“. 

Speciální záruční podmínky se vztahují na uvedené výrobky zakoupené koncovým zákazníkem po1.1.2018: DELTA®-MAXXDELTA®-MAXX PLUSDELTA®-MAXX WDDELTA®-MAXX XDELTA®-FOXX a DELTA®-FOXX PLUS.

DELTA®-MAXX (Zdroj: DÖRKEN)

Více na Doerken.com/cz nebo Doerken.com/sk

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem