Proč by se měla střecha přizpůsobovat oknům, když se mohou naopak okna přizpůsobit jakékoli střeše? Český výrobce střešních oken Solara nabízí klasické tvary oken i zcela atypické. Výhodou je neomezená velikost a tvarová variabilita, tedy více světla v místnosti a originální vzhled bydlení. Novinkou jsou prosklené střešní dveře na terasy podkrovních bytů. Solara sází na kvalitu a na individuální potřeby zákazníka.

(Komerční prezentace)

Výběr a kvalita

Pro atypické řešení střešních oken se stavitelé rozhodnou u komplikovaného tvaru střechy nebo když chtějí podkroví dopřát maximální možné prosklení a zajímavý designový prvek. V nabídce jsou okna výklopná, posuvná nebo otevíravá do strany. Společnost Solara nabízí širokou škálu možností a přizpůsobení přáním a potřebám každého zákazníka.

Střešní okna jsou vyrobena z kvalitního dřevěného masivu, ve kterém je zabudované prémiové kování Siegenia pro snadné a fukční otevírání. Výrobce nabízí i možnost výběru vnějšího oplechování, klik, elektroovládání a dalšího příslušenství. Individuální přístup přispívá ke spokojenosti mnoha zákazníků.

Velkoplošné střešní prosklení Solara, kombinace fixních a otevíravých křídel.

Posuvná střešní okna

Posuvná střešní okna Solara jsou jedinečná. Prosklené plochy se odsouvají nad krytinu nebo nad pevně prosklenou část. „Vaše posuvné okno je provedeno velmi kvalitně. Po 3 letech provozu působí vizuálně i funkčně skvěle. Také manuální posuvné otevírání funguje lehce – skutečně přesvědčivý koncept“ píše pan Stenger z Německa, kam česká firma svá unikátní okna již mnoho let vyváží. 

Posuvné střešní prosklení Solara PERSPEKTIV

Střešní výstupy

Rekonstrukce podkrovních místností s sebou přináší také možnost využívání střešních teras. I střešní dveře jsou v nabídce společnosti Solara. Podkrovní místnost je díky nim dokonale osvětlená a má pohodlný výstup na terasu, která zajistí další prostor pro Vaše spokojené bydlení.  

Solara se řadí mezi přední české výrobce dřevěných střešních oken, velkoplošného střešního prosklení a střešních výstupů již 25 let. Zaměřuje se především na tepelný komfort v podkroví, kvalitu a nadstandardní přístup k zákazníkům. Inspirujte se na webových stránkách www.solara.cz a prosvětlete své podkrovní bydlení. 

Pohodlný výstup na střešní terasu skrze odsuvné střešní dveře Solara PERSPEKTIV.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem