Jaké betonové tašky jsou v očích pokrývačů synonymem prvotřídní technologie a kvality? Výrobky od značky Bramac. Vyplývá to z výsledků výzkumného projektu Kvalitní stavební materiály, které byly zveřejněny koncem letošního dubna. Nezávislé hodnocení zaštítila renomovaná výzkumná agentura Nielsen Admosphere. 

(Komerční prezentace)

Kvalitu stavebních materiálů hodnotilo napříč 26 kategoriemi více než 700 řemeslníků a zástupců stavebních či realizačních firem. Anketa probíhala v prvním čtvrtletí letošního roku a nejvyšší účast zaznamenali pořadatelé u kategorie Střecha, v níž hlasovalo 258 profesionálů. V kategorii Betonové tašky dosáhl Bramac prvenství ve všech aspektech hodnocení: pokrývači a odborné realizační firmy hodnotili používanost betonových tašek, dále jejich kvalitu a na závěr i nejlepší značku v oboru. Bramac se stal s 69 % nejvíce používanou značkou betonových tašek. Betonové tašky KM Beta používalo 47 % hodnotitelů a na třetí příčce skončily výrobky od značky Betonpres s 16 %.

Přísně nastavená kritéria u hodnocení kvality výrobků splnila z výrobců betonových tašek pouze společnost Bramac a dosáhla tak jako jediná na certifikát TOP QUALITY (značka, která od profesionálů získala výsledné průměrné hodnocení 8 a více bodů). Stejný certifikát získal výrobce i v další kategorii – řemeslníci ohodnotili vysokým počtem bodů také kvalitu keramických, pálených tašek Bramac.

A jak profesionálové hlasovali o nejlepší značce v kategorii Betonové tašky? Ve prospěch Bramacu hlasovalo celkem 65 % respondentů. Ostatní výrobci skončili za Bramacem s výrazným odstupem, neboť pro KM Betu hlasovalo 14 % respondentů a značky Terran a Betonpres 4 %.

Výzkumný projekt „Kvalitní stavební materiály“ je svého druhu prvním a jediným počinem na českém trhu. Cílem tohoto výzkumu je pomoci koncovým zákazníkům zorientovat se v široké nabídce stavebních materiálů a odlišit špičkové výrobky od méně kvalitních. Díky tomuto výzkumu     mohou výrobci získat nezávislé potvrzení kvality svých výrobků.

Výzkumný projekt potvrdil, že Bramac je právem považován za lídra na trhu. Konkurenci nechal daleko za sebou.

Více informací na www.kvalitnistavebnimaterialy.cz

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem