CIUR a.s., rodinná firma dodávající systémy pro úspory energií, která vyváží své produkty do 26 zemí, letos slaví čtvrt století na českém trhu. CIUR patří mezi přední domácí i světové dodavatele celulózových vláken. Je mimo jiné držitelem certifikací ISO, CQS a NaturePlus a několika ocenění jako přední domácí stavební firma a exportér. 

(Komerční prezentace)

CIUR zpracovává 35 tisíc tun druhotných surovin ročně a velkou pozornost věnuje vlastnímu výzkumu a vývoji. Tři základní okruhy jejích výrobních technologií tvoří izolační materiály, průmyslová vlákna a výkup a recyklace papíru s důrazem na ekologii. Dodává technologie tepelných čerpadel, klimatizace a chlazení.

CIUR a.s. - historie firmy

V roce 2013 uvedla ucelený systém izolací s názvem COMPRI, který zahrnuje tepelné foukané izolace, zvukové a protipožární izolace, membrány, lepidla, pásky a související příslušenství, dřevovláknité izolační systémy, odvětrávané fasádní systémy, expandéry, akustické nástřiky, tepelná čerpadla, klimatizace a chlazení a nakonec také diagnostiku, kontrolu a školení. 

Foukané izolace: Climatizer Plus, foto: CIUR a.s.

Základní výhody systému COMPRI, který je vhodný pro všechny typy objektů, zahrnují využívání zdravotně nevázadných ekologických materiálů, možnost zateplení interiérů i exteriérů, implementaci v novostavbách i starších budovách a v neposlední řadě také poskytování odborného poradenství a zpracování projektů.

CIUR dodává průmyslová vlákna pro silniční stavitelství, automobilový průmysl, hutnictví a energetický průmysl. 

CIUR a.s. dodává průmyslová vlákna také pro silniční stavitelství.

Kromě stavebních technologií CIUR také vyrábí například umělý sníh šetrný k životnímu prostředí pro filmový průmysl (Harry Potter, Pán prstenů, James Bond...) - je dodavatelem poletujících vloček i sněhových bouří. 

Reklamní animace, kterou pro společnost CIUR připravili KLUCIvespolek a IS PRESS:

Více informací najdete na stránkách společnosti.

(Komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem