Centrální vysavač není už dávno v Česku žádnou novinkou. Jako zařízení pracující s vysokou mírou všestranné efektivity však dostává v poslední době nové a ještě širší poslání. Je často uplatňován v rámci systémů charakterizujících vysoce energeticky úsporné a inteligentní domy. 

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Vysavače tohoto druhu úspěšně využívá velká většina domácností především na severoamerickém kontinentu a také ve skandinávských zemích. Centrální vysávací systém bez jakýchkoli potíží zvládne úklid v kvalitě, která vysavačům klasickým stále zůstává vzdálena. Nadto dokáže významně přispět ke kvalitě vzduchu v bytě a v případě špičkových vysavačů Oxygen a BEAM je dokonce uznávaným prostředkem v boji s alergeny.  

Centrální vysavač BEAM Platinum SC 385 RED nabízí velké množství inovací, které většina centrálních vysavačů prodávaných na českém trhu nemá. Jde především o filtrační technologie inverted system – velkoplošné, vertikálně pohyblivé samočisticí filtry GORE s filtrační schopností 98 % při velikosti částic 0,3 mikronu! Dále o regulaci výkonu, antivibrační závěs, takzvaný softstart a řadu dalších užitečných funkcí. (Zdroj: BEAM)Připomeňme fungování centrálního vysavače: Vzduch s nečistotami je nasáván do filtračního systému. Hrubší nečistoty jdou do odpojitelného kanystru, jemného prachu se systém zbavuje odstředěním a samočisticím filtrem, z něhož prach po vypnutí padá také do nádoby na odpad. Obsah tohoto kanystru se občas jednoduše vysype do popelnice. 

Podstatné je, že vysáté nečistoty nemají vliv na sací výkon, jako je tomu u vysavačů tradičních. A podobně vítané je, že charakteristický odér zapnutého běžného vysavače je v případě centrálního systému naprosto neznámým vjemem. Což je dáno tím, že vzduch aktivně zúčastněný na procesu vysávání je vyváděn ventilačním potrubím zcela mimo budovu.

Užívání centrálního vysávacího systému provází perfektní dosažená čistota, vítaný klid a naprosté pohodlí. Teprve když člověk skutečně dobře pozná všechny výhody centrálního vysavače, je mu jasné, o jak cennou součást vybavení domu jde.

Proslulá značka BEAM je i v tomto specializovaném tržním segmentu vysavačů suverénním lídrem trhu. Značku Oxygen od Electroluxu v ČR nabízí společnost SMART-VAC a do desítky nejúspěšnějších reprezentantů nadnárodní skupiny BEAM patří v celosvětovém měřítku společnost BEAM ČR. Samozřejmě, že tito dva dodavatelé fungují jako spolehlivý zdroj škály špičkových produktů.

Zastavme se u aktuální nabídky extra výkonného centrálního vysavače BEAM Platinum SC 385 RED. Je vhodný i pro opravdu velké rodinné domy a patří k němu bohatá vysávací sada doplňků s vypínáním Progression. Standardní cena 26 640 Kč je aktuálně zvýhodněna na 23 900 Kč, v obou případech plus DPH.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem