FAKRO, světová dvojka na trhu střešních oken, bylo oceněno v žebříčku TOP MARKE HAUS & WOHNEN 2018. Výrobky FAKRO si získaly uznání mezi tisíci německých uživatelů. Firma FAKRO získala první místo v kategorii Střešní okna za „Životnost výrobku“. Průzkum byl realizován magazínem TESTBild ve spolupráci s firmou Statista, která provádí analýzy trhu.

(Komerční prezentace)

FAKRO, světová dvojka na trhu střešních oken, bylo oceněno v žebříčku TOP MARKE HAUS & WOHNEN 2018. Výrobky FAKRO si získaly uznání mezi tisíci německých uživatelů. Firma FAKRO získala první místo v kategorii Střešní okna za „Životnost výrobku“. Průzkum byl realizován magazínem TESTBild ve spolupráci s firmou Statista, která provádí analýzy trhu.V časopise TESTBild lze najít přehledné testy a spolehlivá doporučení k nákupům. TESTBild nabízí cenné informace o výrobcích a pomáhá při rozhodování s výběrem vhodného výrobku v „džungli“ značek.

Nejlepší značky vybíralo 5 336 dotazovaných v sedmi kategoriích, ze kterých následně respondenti zvolili Top 5 v 85 podkategoriích. Výrobky FAKRO si získaly uznání tisíců uživatelů a 1. místo v kategorii Životnost výrobku, čímž se potvrdila převaha střešních oken FAKRO nad nominovanými okny od jiných výrobců.

FAKRO je jedním z předních světových výrobců střešních oken s přibližně 15% podílem na globálním trhu. Výrobky FAKRO jsou dostupné ve více než 50 zemích; všude tam, kde je na ně poptávka. Firma dodává výrobky nejvyšší kvality, které splňují očekávání nejnáročnějších zákazníků po celém světě. Proto je prioritou FAKRO zajištění zdraví, bezpečnosti a komfortu pro všechny uživatele a zároveň ochrana životního prostředí.

Dodatečným potvrzením vynikajících technických parametrů jsou příslušné atesty a certifikáty kvality a bezpečnosti vydáváné prestižními instituty po celém světě.

FAKRO, světová dvojka na trhu střešních oken, bylo oceněno v žebříčku TOP MARKE HAUS & WOHNEN 2018. Výrobky FAKRO si získaly uznání mezi tisíci německých uživatelů. Firma FAKRO získala první místo v kategorii Střešní okna za „Životnost výrobku“. Průzkum byl realizován magazínem TESTBild ve spolupráci s firmou Statista, která provádí analýzy trhu.

Více na webu FAKRO.cz

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem