Stavebníci zbystřete, poskytneme vám návod, jak si jednoduše postavit dům! S námi to totiž zvládne opravdu každý… S cihlami Porotherm vám práce půjde od ruky, neboť se dají skvěle řezat, drážkovat a vrtat stejně tak jednoduše, jako dřevo. Pokud nevěříte, přesvědčíme vás projektem TOProfi. Ten prostřednictvím krátkého videa představuje, jak cihly snadno opracovávat tradičními stavebními stroji.

(Komerční prezentace)

NEJ cihla Porotherm

To, že cihlové domy jsou zárukou šťastného a spokojeného bydlení díky skvělým vlastnostem, je stará známá věc. Ale jaká je práce se samotnými cihlami? Jednoduše NEJkvalitnější, NEJrychlejší a NEJsnadnější… Cihla Porotherm je unikátní nejen rychlostí zdění, ale i ve snadnosti opracování. Věděli jste, že ji můžete brousit, vrtat, řezat či drážkovat? Byť to vypadá jednoduše, máte obavu, zda to i tak zvládnete? Nebojte se, pro všechny „stavební strašpytly“ vznikl projekt TOProfi. Ten má za úkol představit stroje včetně jejich snadného použití na všech stavbách z cihelného zdiva Porotherm. Vyvrátíme tak mýty o nesnadné práci s cihlou, které stále ještě u některých stavebníků mylně přetrvávají.

Stavební rychlokurz TOProfi

Prostřednictvím videa získáte cenné rady, díky kterým se z vás během pár minut stane naprostý stavební profesionál! Nová éra snadné práce s cihlou Porotherm vám objasní řezání cihel stolovou či ruční pilou, jejich drážkování a jádrové vrtání. Shlédněte video a dejte nám za pravdu, že v jednoduchosti stavby domu je skryta ta pravá krása… 

Půjčovna strojů vždy na dosah

Připravili jsme seznam půjčoven, které mají připraveny všechny stroje pro vaši stavbu. Naleznete je po celé ČR, takže vám již nic nebrání v tom, abyste co nejdříve začali budovat své nové obydlí. 

Připravili jsme seznam půjčoven, které mají připraveny všechny stroje pro vaši stavbu. (Zdroj: WCP)

Více informací naleznete také na www.wienerberger.cz

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem