Společnost Ideal Standard, přední výrobce inovativního designového vybavení koupelen, představuje zcela novou koupelnovou kolekci pod názvem Connect Air. Čistá a elegantní série vzbudí pozornost na první pohled. Praktičnost pak každého příjemně překvapí. A to byl také záměr autorů. Nabídnout zákazníkům neotřelé řešení, které se bude hodit do každého stylu, jenž si uživatel ve svém domově vytváří, ale přitom bude mít jistotu, že nekupuje něco jen kvůli vzhledu, ale i kvůli užití. Connect Air splní všechny tyto požadavky.

(Komerční prezentace)

Aby bylo možné zaručit maximální pohodlí a funkčnost, byla každému detailu této novinky věnována nejvyšší pozornost. Connect Air vychází z řady Connect, kterou Ideal Standard uvedl na trh v roce 2008, tím, že staví na jejím úspěchu a obohacuje ji o nové detaily a inovativní řešení.

Connect Air využívá revoluční systém splachování AquaBlade.Jedná se o exkluzivní a patentovanou technologii, která nabízí vynikající splachovací výkon, a to i při sníženém objemu splachovací vody. Strategické umístění oplachového kanálku u horního okraje a vnitřní vzhled mísy bez nevzhledného splachovacího kruhu tvoří dokonalou kombinaci stylu a výkonu.

Connect Air využívá revoluční systém splachování AquaBlade.

Ve srovnání s klasickými oaletami konstrukce toalet s technologií AquaBlade výrazně snižuje stříkání vody během splachování a do vzduchu se tak uvolňuje méně bakterií. Na rozdíl od dosavadních způsobů splachování, kdy nedochází k oplachu celé vnitřní plochy toaletní mísy (přibližně 20% mísy zůstává po spláchnutí neumyto a zádní „špinavá zóna“ se obvykle zcela neopláchne), u klozetů se splachovací technologií AquaBlade dochází ke 100% oplachu mísy pod oplachovým kanálkem, a toaletu je tak možné udržovat dokonale čistou.

Robin Levien o designu řady Connect Air řekl: „Ve Studiu Levien navrhujeme mnoho různých druhů výrobků pro domácnost a často se inspirujeme v přírodě. Například rostliny musí být lehké, ale zároveň silné. Pocit růstu, tak jako roste květina, je klíčovým elementem designu řady Connect Air. Líbí se mi o tomto „rostoucím“ tvaru přemýšlet jako o tvaru „povzbuzujícím život“.  Doufám, že je to právě tento designový element řady Connect Air, který jej spojuje s lidmi“.

Atraktivní série Connect Air nabízí čtyři základní typy umyvadel, kromě klasického modelu také umyvadlo na desku, nábytkové umyvadlo pro kombinaci se skříňkou a zápustné umyvadlo.

Atraktivní série Connect Air nabízí čtyři základní typy umyvadel, kromě klasického modelu také umyvadlo na desku, nábytkové umyvadlo pro kombinaci se skříňkou a zápustné umyvadlo. Zákazník může navíc vybírat podle velikosti, to znamená od 40 do 134 cm (v případě dvojumyvadla). To mu dává možnost vytvářet flexibilní řešení různého stylu.

V nové sérii Concept Air samozřejmě nechybí bohatá nabídka koupelnového nábytku. Jeho výrazné a přitom jednoduché tvary podtrhnou osobitost každého interiéru, ale zároveň jej účelně uspořádají. Všechen nábytek je ukotvený do zdi, čímž vytváří atmosféru lehkosti. V rámci řady je možné si vybírat z pěti dvoubarevných kombinací, od decentní lesklé varianty, přes matně bílou, až k atraktivnímu světle hnědému dřevu nebo světle šedému dřevu pro skandinávský vzhled. 

V nové sérii Concept Air samozřejmě nechybí bohatá nabídka koupelnového nábytku.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem