Na veletrhu nízkoenergetických a pasivních budov FOR PASIV, který se koná 21. až 23.1. v areálu PVA EXPO v pražských Letňanech a který je věnován udržitelnému stavění a životu v pasivních domech, představí společnost CEMEX Elegohouse různé typy základových konstrukcí. 

Právě pro základy nízkoenergetických a pasivních domů je systém ELEGOHOUSE ideálním řešením, protože má tepelnou izolaci integrovanou přímo v konstrukci základů. Výsledkem je v prvé řadě snížení tepelných ztrát a dále zvýšení spolehlivosti celé stavby.

Dobře izolované základy s dlouhou životností

Na veletrhu FOR PASIV odborníci zájemcům poradí s návrhem a s provedením zakládů úsporných staveb. Součástí firemní expozice bude také reálný model základové konstrukce ELEGOHOUSE s integrovanou izolací. Uvidíte všechny prvky samonosné konstrukce (nezávislé na podkladu) a vloženou tepelnou izolaci na ochlazované straně konstrukce. Přesunutí tepelné izolace pod desku také pomáhá snížit výšku skladby podlah. Sílu tepelné izolace základové desky Elegohouse lze jednoduše uzpůsobit pro nízkoenergetický nebo pasivní standard.

Systémové řešení předchází vzniku tepelných mostů a srážení vlhkosti v konstrukci. Objekty realizované na základech ELEGOHOUSE vykazují vyšší spolehlivost a životnost. Základové konstrukce ELEGOHOUSE jsou kompatibilní s jakýmkoliv druhem zdícího materiálu, dřevostavbami a montovanými stavbami. Za tři roky od uvedení na český trh CEMEX realizoval více než 130 konstrukcí systému Elegohouse.

Stánek CEMEXu

Na stánku CEMEX návštěvníci najdou kompletní portfolio dalších zajímavých produktů - samonivelační lité podlahové směsi AnhyLevel v kombinaci s podlahovým topením využívající nanotechnologie, lité izolační a vyrovnávací pěnobetony Poroflow a ucelenou řadu produktů pro realizaci průmyslových podlah Duramo. 

STÁNEK CEMEX ELEGOHOUSE NALEZNETE V HALE č. 5, expozice číslo A18.

Mapa areálu ke stažení ZDE.

Pro získání čestné vstupenky klikněte zde. Počet vstupenek je limitován.

Více informací o veletrhu FOR PASIV naleznete na www.forpasiv.cz.

(Komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem