Tradiční a oblíbená, přitom stále velmi moderní a neokoukaná kolekce vrstvených dřevěných podlah KÄHRS Classic Nouveau letos nabídne čtyři nové dekory.

Převážně 1lamelová prkna mají dubovou nášlapnou vrstvu a zkosené hrany. Mořením do různých odstínů, od světlých po velmi tmavé, vznikla kolekce jedenácti krásných dekorů. K jejich elegantně rustikálnímu vzhledu s přiznanou vláknitostí, suky, barevnými odchylkami a celkovou přirozeností dřeviny dub přispěla technika kartáčování povrchu. Dekor Dub Nouveau Greige se jako jediný může navíc pochlubit kouřovou úpravou.

KÄHRS Kolekce Classic Nouveau - dekor Dub Nouveau Blonde

Palubky, až na jednu výjimku ošetřené matným lakem, jsou z výroby vybaveny zámkovým spojem a lze je umístit na podlahové topení. Většina dekorů má 1lamelový formát o rozměrech 2266 / 2420 x 187 x 15 mm. Pouze dekor Dub Nouveau Charcoal nabízí 2lamelové provedení o rozměru 2423 x 200 x 15 mm.

KÄHRS Kolekce Classic Nouveau - dekor Dub Nouveau Bronze

Vrchní dubový nášlap stabilní 3vrstvé konstrukce o tloušťce 3,5 mm chrání vrstva matného laku (s výjimkou olejovaného dekoru Dub Garmisch), středová část je z borovice či smrku. Kartáčovanou a mořenou strukturu každého podlahového dílce nenápadně umocňují zkosené hrany, v klasickém či mikro provedení.

Pevný a přesný zámkový spoj Woodloc(R) 5S předurčuje k pokládce plovoucím způsobem, prkna však lze k podkladu lepit také napevno, například v kombinaci s podlahovým topným systémem.

KÄHRS Kolekce Classic Nouveau - dekor Dub Nouveau Greige

Čtyři nové dekory

V kolekci KÄHRS Classic Nouveau s mikro zkosenými hranami nyní nabízíme čtyři nové dekory:

Světlý dekor Dub Nouveau Blonde:

001: KÄHRS Kolekce Classic Nouveau - dekor Dub Nouveau Blonde

Šedavé tóny dekoru Dub Nouveau Gray:

002: KÄHRS Kolekce Classic Nouveau - dekor Dub Nouveau Gray

Sytý, medově hnědý dekor Dub Nouveau Rich:

003: KÄHRS Kolekce Classic Nouveau - dekor Dub Nouveau Rich

Tříslově zbarvený dekor Dub Nouveau Tawny:

004: KÄHRS Kolekce Classic Nouveau - dekor Dub Nouveau Tawny

Dubové podlahy jsou velmi atraktivní a odolné, se silným charakterem. Umožňují nekonečné množství variant povrchových úprav. Individuální vzhled dubové podlahy umocňuje vždy originální, neopakující se kresba suků a vláken na povrchu. Je téměř nemožné si tyto podlahy nezamilovat.

Více informací najdete na webu www.kpp.cz.
(Komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem