MASONITE, největší český výrobce dveří s tradicí již od roku 1960, dodává na tuzemský a evropský trh interiérové a speciální dveře s požadavky na bezpečnost, útlum hluku, vlhkost a požární odolnost. Na veletrhu FOR ARCH (18.-22. září, PVA Letňany Praha) představí nové druhy prosklení, tmavé i světlé dekory, které imitují svým 3D povrchem reálnou strukturu dřeva. Technické poradenství návštěvníkům vysvětlí 5 zásad při výběru vstupních dveří do bytu a také možnosti individuální kombinace vlastností speciálních dveří.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Bezfalcové dveře MASONITE ALU IV v povrchové laminátové úpravě CPL deluxe dub přírodní s horizontální strukturou Portfolio interiérových dveří společnosti MASONITE obsahuje více než 1 500 druhů s různými povrchy a typy zpracování (hladké bílé, kašírované, CPL lamináty, 3D fólie, HPL lamináty, posuvné systémy). V hale č. 2 na stánku A 10 mohou zájemci nyní vidět desítky modelů dveří ve světlých, šedých, tmavých i barevných tónech, horizontálních a vertikálních dřevodekorech s různými možnostmi prosklení.

Plastická 3D povrchová struktura vytváří dojem reálného dřevěného povrchu, ale přitom je povrch dveří velmi odolný proti poškrábání, proražení a voděodolný. Výraznou součástí výstavy budou také bezfalcové dveře, které neruší design místnosti žádnými hranami a viditelnými panty. 

S techniky se bude možné poradit o tom, jaké speciální vlastnosti dveří jsou potřebné pro vstupní dveře nebo místnosti s náročnějším provozem. Individuální sestavení bezpečnostních, protipožárních, kouřotěsných, protihlukových, voděodolných požadavků, včetně designu, bude možné přímo na stánku v online konfigurátoru dveří.

Pokud máte zájem sjednat si na veletrhu schůzku, kontaktujte společnost MASONITE na czechinfo@masonite.com.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem