U opravy či rekonstrukce střešní krytiny je naprosto klíčová volba správného materiálu. Pokud tedy chcete, aby vaše střecha vycházela ze současných trendů a současně odolávala nepříjemnému počasí, jeví se jako ideální volba plochá betonová taška KMB ROTA od největšího českého výrobce betonové krytiny, vápenopískových a pálených zdicích prvků společnosti KM BETA. Její hladký povrch a lesklé černé provedení udělají z vaší střechy designový skvost, který vydrží v perfektním stavu dlouhá léta.

(Komerční prezentace)

KMB ROTA představuje zatím poslední novinku v sortimentu společnosti KM BETA. Vyznačuje se hladkým a rovným povrchem, který upoutá hned na první pohled. Pro její výrobu je používán jemnozrnný probarvený beton, svrchní vrstva je pak ošetřena speciálním akrylátovým nástřikem, který lépe odolává nepřízním počasí.

Na rozdíl od dalších dvou střešních tašek společnosti KM BETA se ROTA vyrábí pouze v černé barvě v lesklém provedení Briliant. Její elegantní tvar přitom oceníte především u moderních staveb, které se prezentují hladkou jednoduchou linií. Důmyslné profilování rubové strany tašky zajišťuje vysokou pevnost i při prodlouženém, plochém tvaru krytiny. Díky tomu se samotná pokládka značně urychlí, na jeden metr čtvereční střechy je totiž potřeba jen osm kusů tašky KMB ROTA.

Krytina KMB ROTA je určená pro pokrytí šikmých střech se sklonem od 15 do 90°. Díky přítomnosti snížené vodní drážky dokáže při nepřízni počasí eliminovat zafukování sněhu a deště v příčném směru. Patní žebrování z rubové strany krytiny zase brání zafukování sněhu a deště ve směru podélném. Základní tašky se kladou na vazbu. Betonová střešní krytina KMB ROTA je tak nejen elegantní svým plochým tvarem, ale zároveň vysoce účelná. Její dlouhou životnost zajišťuje kvalitní povrchová úprava. Ta je také zárukou rovnoměrné barevnosti a barevné stálosti.

Standardem k základní tašce je celá řada střešních doplňků k řešení různých funkčních a prostupových požadavků. Se střešní krytinou KMB ROTA, stejně jako s dalšími produkty společnosti KM BETA se můžete blíže seznámit na www.kmbeta.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem