Ať už jste profesionál nebo jen domácí kutil, stěrkové a finální tmelicí hmoty na stěny a stropy z řady Knauf Perfect Surfaces  vám pomohou vytvořit dokonalé povrchy. A nemusíte se bát ani o rozpočet. Spektrum nabízených produktů je tak široké, že svůj výrobek mezi nimi najde skutečně každý. 

(Komerční prezentace)

Profesionálové by určitě potvrdili, že se skvěle postaveným domem ani dobře zrekonstruovaným bytem nebude investor spokojený, pokud nebudou dokonale upravené také povrchy stěn a stropy. Aby byl výsledek nejen hezký na pohled, ale také dlouho vydržel, musí malíři, štukatéři i omítkáři používat kvalitní materiály.

Společnost Knauf se rozhodla všem zájemcům o jejich stěrky a další produkty pro finální povrchy usnadnit orientaci v nabídce tak, aby si mohl každý vybrat výrobek přesně podle svých potřeb a finančních možností. Proto výrobky Z ŘADY PERFECT SURFACES rozdělila do tří stupňů - KLASSIK, PLUS a TOP.

V každém kvalitativním stupni výrobků jsou zahrnuty tyto typy produktů:

- základní tmel pro tmelení spojů

- výplňový tmel

- celoplošná stěrka s tloušťkou nad 1 mm

- finální tmel

- celoplošná stěrka s tloušťkou pod 1 mm:

Jak se jednotlivé stupně kvality liší?

Produkty KLASSIK přestavují osvědčenou kvalitu výrobků společnosti Knauf, s nimiž profesionálové rádi pracují a důvěřují jim. Spolehlivě s nimi upravíte jakékoli povrchy ve stálé kvalitě. Najdete výrobek na každý typ povrchu.

Produkty PLUS jsou tím, co mají zákazníci Knauf rádi, ale v ještě vylepšené podobě. Jsou kvalitní, mají trvalé vlastnosti i spolehlivost stejně jako výrobky KLASSIK, ale ještě lépe, snadněji a rychleji se aplikují.

Produkty TOP jsou kvalitou bez jakýchkoli kompromisů. Je to vlastně standard, podle kterého se poměřuje vše ostatní. Mají tu nejlepší zpracovatelnost a nejvyšší efektivitu s bezkonkurenční kvalitou povrchu.

Na webu www.knaufperfectsurfaces.com si můžete za pomoci 7 kritérií a obrázku interiéru s prokliky najít přesně ty výrobky, které budete potřebovat, aby byly vaše povrchy perfektní. Najdete tady také přehled všech výrobků s detailními technickými informacemi a hodnocením 7 kritérií (aplikace, broušení, kvalita povrchu, čas zpracování, tloušťka vrstvy, odolnost proti trhlinám a odolnost proti smrštění).

Najděte si požadovanou kvalitu zde. 

Produkty TOP jsou kvalitou bez jakýchkoli kompromisů. Je to vlastně standard, podle kterého se poměřuje vše ostatní. Mají tu nejlepší zpracovatelnost a nejvyšší efektivitu s bezkonkurenční kvalitou povrchu. (KNAUF)

Nové stěrky

Novinkami mezi výrobky Knauf Perfect Surfaces jsou stěrky Extra Finish a Goldband Finish.

Extra Finish je sněhově bílá polymerní stěrka, která se hodí pro ruční i strojní zpracování. Jedná se o kombinaci výplňového a finálního tmelu zároveň, s nímž lze vyhladit lehce nerovné podklady (vyplní a vyhladí nerovnosti v rozmezí 1–3 mm, a to u omítek, betonů i z celoplošného finálního stěrkování sádrokartonových konstrukcí). Nehodí se jen na základní tmelení spojů sádrokartonových desek.

Je sněhově bílá při aplikaci i po vyschnutí. Díky vysokému obsah polymerů dokonale vyhladí povrch i v tenkých vrstvách bez toho, že by bylo následně nezbytné povrch brousit. Velmi snadno se aplikuje, protože je velmi jemná, soudržná a dobře brousitelná. Více o výrobku ZDE.

Druhou novinkou je hotová finální stěrka Goldband Finish. Má hladkou a poddajnou konzistenci pro finální tmelení stěn i stropů. Nestéká a je dobře vyhladitelná, netvoří vzduchové bubliny, netrhá se a nevytváří shluky materiálu. Má velmi dobrou konzistenci s dlouhým otevřeným časem i po nanesení na podklad, a po vyschnutí je vysoce bílá.  Snadno se zpracovává, je velmi jemná, soudržná a dobře brousitelná. Je vysoce odolná vůči prasklinám. Můžete ji zpracovat ručně i strojově systémem „airless“. Můžete použít také nanášení válečkem, či použít tzv. „mokré broušení“ („wet sanding“). Více o výrobku ZDE.

At už si vyberete výrobky KLASSIK, PLUS či TOP, představují profesionální kvalitu, odzkoušenou a certifikovanou pro jakýkoli podklad a jakékoli podmínky. Snadno si vyberete a s finálním výsledkem budete určitě spokojeni. 

Více informací na www.knaufperfectsurfaces.com

logo MessengerPoslat Messengerem