Vybíráte nové radiátory? Rekonstruujete nebo stavíte? Víme, kde najdete vše pod jednou značkou.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Ať už stavíte, nebo chcete svůj dům jen vylepšit, pod českou značkou KORADO najdete řešení pro každou místnost. Modely deskových těles RADIK vám prohřejí obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, ale i kuchyně nebo chodby. Ani potisk jejich čelní desky jakýmkoliv motivem není problém.

RADIK LINE PREMIUM (Zdroj: KORADO)

Pokud jste ve fázi výstavby, podívejte se na vytápění pomocí podlahových konvektorů KORAFLEX. Možná vás překvapí, že se jimi dá v létě i chladit. Barva i materiál krycí mřížky pomůžou doladit interiér do posledního detailu.

Pro náročné moderní interiéry jsou nachystané designové kousky KORATHERM a KORATHERM Reflex se zrcadlem. Do atypických prostor s velkými prosklenými plochami využijete jejich vertikální provedení.

Koratherm Aquapanel (Zdroj: Korado)

KORALUX je řešením pro vaši koupelnu, a to v jakémkoliv barevném provedení. Novinkou ve výrobním portfoliu společnosti KORADO je pro tento rok designové otopné těleso KORATHERM AQUAPANEL. Moderní a jednoduchý vzhled tohoto designového radiátoru přesvědčí každého, že při výběru vhodného tělesa do koupelny není potřeba zůstávat jen u klasických „žebříků“ jako dosud. Rovné, geometricky přesně uspořádané profily tohoto tělesa působí luxusním a neokoukaným dojmem.

Vše a ještě více najdete na Korado.cz

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem