Společnost URSA začala vydávat internetový čtvertletník – newsletter – My Ursa. Chce tak zlepšit informovanost svých zákazníků, ale i odborníků v oboru snižování energetické náročnosti budov a zlepšování komfortu bydlení. Článek je ukázkou z toho newsletteru. 

(Komerční prezentace)

URSA newsletter 01/2017

Také si představíte starou roubenku, pokud někdo začne mluvit o dřevostavbách? Dávno ne. Moderní dřevostavby zaznamenaly v posledních letech veliký woodyboom. Dřevo je obnovitelným zdrojem stavebního materiálu. Minerální izolace je zase z recyklovaného materiálu.

URSAChce-li někdo dřevostavbu, chtě nechtě musí svým způsobem cítit jistou náklonnost k ekologii. Ke zdravému a svým způsobem, v uvozovkách řečeno, volnému způsobu života. Návrat k tradicím, v magickém moderním duchu novodobých technologií.

Dřevostavba je jedinečná svou rozmanitostí. Můžete si ji pořídit ve formě srubu, můžete mít napodobeninu staré roubené chalupy a můžete mít i dřevostavbu, která se na první pohled neliší od domů postavených tradiční zděnou technologií. Dřevostavby mohou být difuzně otevřené nebo difuzně uzavřené.

Jednou z výhod dřevostaveb s minerální izolací URSA PUREONE je vyšší rychlost výstavby bez nutnosti významných technologických přestávek.Někteří si pamatují na první výstavu, která se týkala dřevostaveb. Pár firem, bez velkých jmen, možná s velkými ambicemi. Po pár letech jde o výstavy, kde není nouze o vystavovatele a stále jich přibývá. I společnost URSA má zájem o zdravě-ekologické bydlení.

Ano, lidé se často ptají na cenu nového bydlení, ale stále přibývá těch, kteří se také ptají, v čem budou bydlet, jaké materiály realizační firma používá a je-li technologie proveditelná, funkční, účinná a hlavně nadčasová. To znamená, že toužíme mít moderní bydlení dnes, ale i za 20 let.

Výhody dřevostaveb s minerální izolací URSA PUREONE:

- Vyšší rychlost výstavby bez nutnosti významných technologických přestávek

- Dosažení vynikajících tepelnětechnických parametrů obálky budovy při nižštích tloušťkách konstrukce

- Efektivnější využití zastavěné plochy

- Vysoká variabilita úpravy fasády

- Menší zátěž pro životní prostředí

Přečtěte si celé číslo newsletteru MY URSA věnované dřevostavbám.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem