Snadná kalkulace materiálu a ceny, pohodlný nákup. To je nový e-shop společnosti Rigips, předního dodavatele systémů suché vnitřní výstavby.

Vyberete si stavebniny, kam si pro zboží zajedete.Jedná se o nejpropracovanější internetový obchod specializovaný na prodej sádrokartonu a příslušenství. Podstatně usnadňuje nákup stavebního materiálu, protože pracuje s celkovým konstrukčním řešením podle specifických potřeb zákazníka.

Zákazník tak na nic nezapomene a nemusí se do stavebnin několikrát vracet. Systém navíc garantuje kompatibilitu jednotlivých stavebních komponentů a ručí tedy za maximální kvalitu. A pokud si přesto zákazník nebude s nákupem jistý, může zavolat do Centra technické podpory Rigipsu. Takovou službu většinou e-shopy nenabízejí.

Nakupovat stavební materiál můžete snadno na internetu.Srdcem obchodu je přehledný kalkulátor spotřeby materiálu a ceny, který zákazníkům výrazně usnadňuje nákupy. Potřebuje-li zákazník například vystavět podkroví, zadá typ konstrukce, výměru místnosti a systém mu spočítá příslušné množství sádrokartonových desek, profilů, tmelů a dalšího příslušenství. A samozřejmě také doporučenou cenu. Nakupujícího pak kontaktují nejbližší smluvní stavebniny, které si sám vybral, a domluví s ním termín vyzvednutí materiálu.

Výběr konstrukce Soupis materiálu Výběr stavebnin Objednávka

Nákup materiálu suché výstavby na Rigips e-shopu je opravdu jednoduchý:

1) Zvolíte část interiéru, kterou chcete řešit, typ konstrukce a zadáte výměru.

2) Systém spočítá spotřebu materiálu a orientační cenu.

3) Vyberete si prodejní místo.

4) Vytisknete si kompletní objednávku s přehledem materiálu, který systém současně zasílá na vybranou prodejnu.

5) Navštívíte stavebniny, kde pro vás již mají materiál připravený.

Vyzkoušejte si Rigips e-shop na www.rigips.cz.

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem