Posledních pár dní zbývá do konce měsíce února, který je ve znamení nákupu špičkového stavebního materiálu pro hrubou stavbu! Wienerberger cihlářský průmysl a.s. nabízí exkluzivní slevový poukaz, který vám zajistí nejkvalitnější stavební materiál na trhu, a to s fantastickou slevou až 45 %! Chcete-li nové bydlení bez možných negativ (nekvalitní materiály, vysoké ceny či neprofesionální přístup), pospěšte si…

(Komerční prezentace)

Únorový slevový poukaz vám zajistí:

- Porotherm Profi / Profi Dryfix: Broušené cihly na tenkovrstvou maltu nebo zdicí pěnu se slevou 40 %

- Porotherm T Profi / T Profi Dryfix: Broušené cihly plněné minerální vatou na ten. maltu nebo zdicí pěnu se slevou 30 %

- Porotherm Profi EKO+ / Profi +: Broušené cihly pro nízkoenergetické domy bez zateplení se slevou 40 %

- Stropní nosníky POT, stropní vložky MIAKO PTH, věncovky PTH se slevou 45 %

- Obkladové pásky rovné a rohové Terca: Typ KASTANJEBRUIN a WISSELBONT se slevou 28 %

Časově omezený slevový poukaz je platný pouze na rodinné domy, na které bude zpracována cenová nabídka dle vašeho požadavku, a to na základě zaslané projektové dokumentace.

Posledních pár dní zbývá do konce měsíce února, který je ve znamení nákupu špičkového stavebního materiálu pro hrubou stavbu! Wienerberger cihlářský průmysl a.s. nabízí exkluzivní slevový poukaz, který vám zajistí nejkvalitnější stavební materiál na trhu, a to s fantastickou slevou až 45 %.

V čem je keramický systém Porotherm tak výjimečný? Tak čtěte dále…

Proč tyto cihly?

Protože doporučené cihelné zdivo Porotherm nyní získáte s garantovanou slevou až 40 % a také proto, že představuje moderní stavební materiál, který využívá všech pozitivních vlastností tradičních přírodních materiálů. Umožňuje jednoduchou a rychlou výstavbu jak rodinných, tak nízkoenergetických či stále více oblíbenějších pasivních domů bez nutnosti dodatečného zateplení fasády. S tím je úzce spjata značná úspora nákladů na zateplení fasády a při vytápění domu.

A to není vše! Cihelné bloky a cihly plněné minerální vatou staví obvodové zdivo obdivuhodnou rychlostí, neboť na cihlový systém pro rychlou výstavbu navazuje moderní technologie zdění na pěnu Dryfix, což šetří čas, peníze a neznehodnocuje stavební parcelu zbytečným skladováním stavebních materiálů. Díky výše uvedenému, cihelné zdivo Porotherm milují investoři, stavebníci a firmy, které se zabývají i výstavbou RD na klíč.

Proč naše stropy?      

Protože přední výrobce stavebních materiálů Wienerberger cihlářský průmysl a.s. vám na ně, díky slevovému poukazu, poskytne slevu až 45 %. Porotherm totiž zahrnuje všechny druhy stropních nosníků, překladů, věncovek, různé keramické vložky a překlady, a také dveřní i okenní překlady.

Můžete volit z klasického keramického Porotherm stropu, tak z nového stropu bez celoplošné nadbetonávky, u kterého je úspora betonu až 40 %. Kombinace broušených cihel plněných minerální vatou a zatepleného stropu navíc vytváří předpoklady pro nízkoenergetické bydlení, s možnou energetickou třídou domu na úrovni pasivního nebo nulového domu.

Proč Terca fasáda?

Protože disponujeme širokým sortimentem trendy lícových cihel Terca, včetně obkladových pásků a jen nyní se slevou až 28 %. Neomítnuté cihlové zdivo představuje nezaměnitelný stavební prvek s mnoha nesčetnými výhodami, jako jsou stoprocentně přírodní a ekologický materiál, bezúdržbovost, neomezená životnost atd.

Díky široké škále barev, typů, rozměrů a povrchů dostane Váš dům perfektní nadčasový design nebo vzhled "anglické klasické stavby", kterou nikdo nepřehlédne.

Nyní vám poradíme, co udělat pro získání slevového poukazu na tento exkluzivní stavební materiál:

- Vyžádejte si poukaz ve formuláři zde

- Obdržíte poukaz ve formátu PDF

- Do 4 pracovních dnů vás bude kontaktovat operátorka zákaznického servisu a pomůže vám s uplatněním poukazu u vybraných obchodních partnerů výrobce

- Do objednávky pro vaši stavbu je nutné, aby stavebniny nebo obchodní partneři výrobce uvedli vaše jméno, příjmení, místo stavby a kód poukazu, který je uveden v pravém horním rohu

Nezapomeňte, že akce končí 28. 2. 2017, proto není prostor pro dlouhé váhání!

„Časně stavět, letos bydlet.“

Více informací získáte také na webu www.poukaznadum.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem