Horažďovická společnost ATRIUM patří mezi přední dodavatele domů na bázi dřeva působící na českém trhu. Během své dvaadvacetileté historie má ve svém portfoliu bezmála tisícovku úspěšně realizovaných typových i individuálně řešených rodinných domů a podobné množství spokojených zákazníků. Třeba takového, s jehož novým bydlením vás teď seznámíme.

Martin a Vendula bydlí ve Strakonicích v rodinném domě JUBILEUM PROFI 87

Proč jste si vybrali dřevostavbu?

Především proto, že jsme chtěli, aby byl náš dům postaven v co nejkratší době, abychom se do něj mohli  co nejdříve nastěhovat. Nechtěli jsme čekat, než dům vyzraje, jak tomu bývá u zděných staveb. Navíc dřevo jako stavební materiál, je nám velmi sympatické.

Vybírali jste mezi typovými a individuálními projekty rodinných domů?

Měli jsme jasnou představu o vzhledu domu, kterou přesně splnil jeden z domů jubilejní nabídky firmy ATRIUM. Z typového domu se však rázem stal dům individuálního projektu, protože jsme měli možnost stávající projekt naprosto změnit podle našich specifických potřeb ovšem za cenu, která byla předem domluvena. Rozměry půdorysu domu ale zůstaly nezměněny.

Nové bydlení v dřevostavbě (JUBILEUM PROFI 87, Strakonice)

Co rozhodovalo při výběru dodavatele vašeho domu?

Pochopitelně jsme vybírali z několika nabídek různých dodavatelů dřevostaveb. Velmi důležité byly pro nás získané reference. Přestože jsme měli i nabídku s příznivější cenou, přesvědčilo nás především velmi ochotné a profesionální jednání zástupce firmy a v neposlední řadě i dodávaná technologie stavby. Profesionální byla i následná jednání se všemi pracovníky firmy ATRIUM i jejich subdodavatelů. Komunikace s nimi byla pro nás neuvěřitelná. Připadalo nám, že je až nemožné, aby vše proběhlo tak neskutečně hladce. Upřímně jsme se obávali, kdy nastane nějaký problém. Když jsme dům převzali kompletně uklizený a zhotovený naprosto podle našich představ bez jediného problému, připadali jsme si jako ve snu.

Nové bydlení v dřevostavbě (JUBILEUM PROFI 87, Strakonice)

Jak naplnil dům vaše očekávání?

S domem jsme velmi spokojeni. Vše je perfektní! Použité stavební materiály jsou velice kvalitní, zařizovací předměty v základní řadě jsou od renomovaných značek. V domě bydlíme několik měsíců a zatím nedokážeme vyhodnotit, jak bude dům energeticky náročný a komfortní v zimě. Je až neuvěřitelné kolik prostoru nám náš „malý“ dům může nabídnout.

Změnili byste nyní něco na svém domě?

Vůbec nic bychom na domě neměli. Jsme moc spokojeni. Dům nám dispozičně vyhovuje. I s celkovou spotřebou energií jsme spokojeni. Neměnili bychom.

Přijďte se podívat na některou z právě probíhajících staveb firmy ATRIUM ve vašem okolí. Více informací najdete na www.atrium.cz

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem