ISOVER rozšířil standardní nabídku materiálu pro zateplení soklu a spodní stavby. Izolační polystyrenové desky  Isover EPS SOKL 3000 jsou nově ve standardní nabídce až do tloušťky 300 mm.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Desky EPS SOKL 3000 jsou dodávány ve formátu 1250 x 600 mm a jsou určeny pro použití do hloubky 3 m pod terénemPo zavedení nového standardu v oblasti minerálních izolací vylepšeným izolačním materiálem Isover DOMO PLUS se součinitelem tepelné vodivosti lambda 0,038 (W/m/K) posouvá Isover standardy v oblasti pěnového polystyrenu zase o něco výše.

Izolační polystyrenové desky pro zateplení soklu a spodní stavby Isover EPS SOKL 3000 jsou nově v nabídce až do tloušťky 300 mm.Isover tak umožňuje jako první na trhu splnění požadavků i pro energeticky úsporné stavby, tj. nízkoenergetické a pasivní domy, kde tloušťky izolace 300 mm jsou dnes již zcela standardní a na českém trhu tyto desky z expandovaného polystyrenu chyběly. Velké tloušťky izolace se pro sokly nevyrábějí ani z extrudovaného polystyrenu XPS, kde se standardní maximum pohybuje kolem 120 mm.

Izolační desky Isover EPS SOKL 3000 se vyrábějí lisováním do forem s výraznou povrchovou vaflovou strukturou pro vysokou přídržnost lepidel a tmelůIzolační desky Isover EPS SOKL 3000 se vyrábějí lisováním do forem, což zajišťuje jejich mrazuvzdornost, tj. vhodnost do vlhkého prostředí. Jsou dodávány ve formátu 1250 x 600 mm s výraznou povrchovou vaflovou strukturou pro vysokou přídržnost lepidel a tmelů.  Pro jejich lepení a stěrkování se tedy mohou používat zcela běžná lepidla pro zateplovací systémy ETICS. Další výhodou je konstantní úroveň lambdy (součinitel tepelné vodivosti) pro všechny tloušťky na úrovni 0,035 (W/m/K),). Desky jsou určeny pro maximální hloubku použití pod terénem 3 m, což vyhovuje podstatné většině aplikací.

Další informace o izolaci soklu a spodní stavby naleznete v katalogu Fasádní zateplovací systémy, který si můžete zdarma stáhnout nebo v tištěné podobě objednat na adrese info@isover.cz.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem