Všechny způsoby pokládky, tedy lepení, plovoucí se zámkovým spojem LocTec a do třetice provedení na HDF desce rovněž se zámkem, dělá z nové kolekce vinylových podlah Wineo 400 absolutně nejuniverzálnější krytinu: Jeden dekor totiž můžete díky všestrannosti pokládky zvolit pro různé druhy místností i pro různé výškové úrovně podkladu, což oceníte zejména při rekonstrukcích. 

(Komerční prezentace)

Vinylová krytina WIneo 400, dekor Comfort Oak Mellow, prodává KPPDo obývacího pokoje si např. dáte Wineo 400 na HDF desce (tloušťka 9 mm), ale v chodbě  se vám pár milimetrů nedostává díky vyššímu podkladu, proto zvolíte nižší plovoucí variantu se zámkem (tl. 4,5 mm). A v koupelně je vždy nejlepší kvůli vlhkosti krytinu přilepit, navíc ji chcete položit na podlahové topení, takže se vám hodí nejslabší varianta vinylu Wineo 400 pro lepení (tl. 2 mm). Celý byt či dům tak můžete obléci do jediného dekoru z palety čtyř desítek variant vinylových imitací dřeva či kamene z nové kolekce Wineo 400. Více na www.kpp.cz

Kolekce německé značky Wineo 400 je pestrá jak příroda sama, dekorů dřeva je celkem třicet a kamene dalších deset. V rámci jedné kolekce tak můžete šikovně kombinovat teplejší dekory dřeva s chladnějším kamenem. Navíc můžete volit i mezi standardní délkou dřevěných lamel (1200 mm) a trendy XXL velikostí 1500 mm. Lamely imitující dřevo mají mikro zkosené hrany, některé dokonce po celém obvodu, což zvýrazňuje jednotlivé dílce.

Samozřejmostí je věrné napodobení přírodních materiálů, dřevěné dekory mají i povrchovou úpravu Synchrostructure, dokonale napodobující kresbu letokruhů, věrnost kamenných dekorů zase zvyšují reálné spáry.

Pestrost násobí barevné odstíny od téměř bíle mořené borovice Dream Pine Light přes medovější jabloň Soul Apple Mellow po temný dub Miracle Oak Dry, i různé stupně sukovosti, od čistého provedení dubu Silence Oak Beige po rustikálnější Joy Oak Tender. Obdobné platí pro kamennou řadu zahrnující dekory pískovce, vápence či betonu.

Kvalitu a zdravotní nezávadnost bezftalátových vinylových podlah Wineo 400, které k nám dováží společnost Kratochvíl parket profi, potvrzuje řada získaných vyznamenání a ekologických certifikátů, včetně dvou nejprestižnějších - německého certifikátu Der Blaue Engel a francouzského Émissions dans l’air intérieur. I v případě kolekce Wineo 400 se jedná o vysoce odolné podlahy, které zvládnou zátěž i komerčních prostor. Přitom jsou elastické a měkké na došlap, čímž šetří klouby, zároveň hřejivé, tiché, nekluzké, příjemné pro bosou nohu a vhodné do vlhkých prostor. Velmi nízký tepelný odpor je předurčuje k pokládce na podlahové topení. Dalším benefitem je snadná údržba, v podobě zametání, vysávání si či stírání čistou vodou.

Vinylová krytina WIneo 400, dekor Eternity Oak Brown, prodává KPP

Více na KPP.cz

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem