Máme pro vás pár novinek, kterých stojí za to si všimnout: propracovaný systém splachování, automatické spouštění vody, plynulá regulace, nový design... Koupelny se zkrátka nepřestávají proměňovat a vylepšovat.

1. Kuchyňské i koupelnové baterie Grohe Eurosmart díky své konstrukci zaručují plynulou regulaci tekoucí vody a díky technologii EcoJoy sníží průtok na 5,7 litru za minutu (GROHE)

2. Klozet Connect Air s inovativním splachováním AquaBlade®. Splachování je tišší, voda opláchne 100 % plochy, a přitom jí k tomu stačí menší množství. Cena 9 559 Kč (IDEAL STANDARD) 

3. SLP 37 Vila – pisoár s radarovým splachovačem, který reaguje pouze při použití pisoáru. Dobu splachování snadno nastavíte dálkovým ovládáním. Cena 15 690 bez DPH (SANELA)

4. Automatická umyvadlová baterie SLU 02 BT s termostatickým ventilem spustí okamžitě vodu, jakmile přiblížíte ruce do vzdálenosti 30 cm od baterie. Cena 8 430 Kč bez DPH (SANELA)

5. Napojení na obklad stěn lze u sprchových vaniček Bette Floor Side provést bez silikonu, díky 35mm bočnímu lemu ze smaltované titanové oceli (koupelny-waterloo.cz)

5. Napojení na obklad stěn lze u sprchových vaniček Bette Floor Side provést bez silikonu, díky 35mm bočnímu lemu ze smaltované titanové oceli (koupelny-waterloo.cz)

6. Závěsná koupelnová skříňka MAJESTY 80 S FC s luxusním keramickým umyvadlem EUPHORIA značky MYJOYS a dvěma zásuvkami s výsuvy Hettich. Cena 28 890 Kč (DŘEVOJAS)

Zdroj: Časopis MŮJ DŮM

logo MessengerPoslat Messengerem