Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. uvedla na trh novou kolekci obkládaček a dlaždic RAKO NEWS 2018, celkem šest nových sérií. Tři koupelnové série Extra, Mano, Garda a tři podlahové série Extra, Kaamos, Alba. Dnes si s námi můžete prohlédnout sérii ALBA.

(Komerční prezentace)

Značka RAKO letos přichází s novými kamennými povrchy (série Garda, Alba, Kaamos) „starými dobrými“ keramicky pojatými přírodními materiály, které si drží v nabídce své stále místo. Série vhodně doplňuje celá řada zajímavých dekorací včetně nestárnoucí mozaiky.

Obliba série Extra předurčila její obohacení o barevně a formátově harmonické obkládačky včetně několika dekorací. V sérii zaujme patchworková obkládačka s retro motivy vhodná do koupelny i kuchyně. Příběh, jak vznikaly ručně vyrobené obkládačky značky RAKO, na zdi rozehraje keramicky přitažlivý povrch obkládaček série Mano.

I když mají výrobky na sobě otisk přírody, příběh keramiky, jsou díky současným technologiím přizpůsobené náročným požadavkům moderního bydlení. Dnes oblíbený přívlastek „inteligentní“ dům, „inteligentní“ domácnost mají „inteligentní“ obklady odjakživa. Ani po 135 letech existence nejsou jejich vlastnosti překonatelné a díky novým technologiím na sobě stále pracují!

Novinky RAKO 2018: Série ALBA

Představujeme sérii ALBA: „MUST HAVE“

Novinky RAKO 2018: Série ALBAI když žijeme téměř online, přeci jen zůstáváme v zajetí přírodní krásy. Design dlaždic Alba je založený na jednoduchosti a jedinečnosti přírodního travertinu. Precizní povrchová úprava vytváří přirozenou atmosféru, působí velmi dokonale, zachovává si svůj původ a kvalitu.

- Nová generace travertinu v precizním provedení technologie digitálního tisku v rektifikovaných formátech 60 x 60, 30 x 60 cm pro univerzální použití

- Dojem skutečného kamene je umocněn charakteristickým jemným reliéfem a příznačnou barevností

- Série nabízí dva typy povrchů, přírodní matný povrch s decentním kontrastem matu a lesku a luxusní povrch lappato

- 10 rozdílných designů ve formátu 60 x 60 cm působí vyváženým, přírodním vzhledem

- Řezané dekorace 30 x 60 cm a mozaiky 5 x 5 cm využívají oba typy povrchů a podporují tak elegantní dekorativní možnosti

- V nabídce nechybí funkční doplňky – schodovka a sokl nebo na zakázku vyráběná schodová tvarovka

- Ideální materiál pro koupelny, obývací prostory, kuchyně, zastřešené terasy a balkony, ale i pro veřejné prostory hotelů, restaurací, obchodních či kancelářských objektů

- Moderní a velmi elegantní je kombinace dlaždic Alba s bílou rektifikovanou obkládačkou 30 x 60 nebo 30 x 90 cm

- Způsob pokládky je možný dvěma způsoby: buď jedním směrem s ohledem na orientaci designu, nebo otáčením jednotlivých dlaždic o 90° do pravidelné šachovnicové skladby.

Čtěte také: Novinky RAKO 2018: Série MANO či Série EXTRA

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem