Společnost LASSELSBERGER, s. r. o., uvedla na trh novou kolekci obkládaček a  dlaždic RAKO NEWS 2019, celkem šest nových sérií. Tři koupelnové série INDEX, RETRO, SALOON a tři podlahové série REBEL, QUARZIT, SALOON. Úplnou novinkou jsou dlaždice tloušťky 2 cm – série QUARZIT OUTDOOR, SALOON OUTDOOR, KAAMOS OUTDOOR. Jde o nabídku dlaždic pro venkovní použití – terasy, balkony, zahradní pochozí plochy, střechy, pergoly, bazény a okolí, veřejná prostranství atd.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Série QUARZIT

Novinky RAKO 2019: Série QUARZIT (Zdroj: RAKO)Předností podlahové série QUARZIT je její univerzálnost, funkčnost a estetika. Glazované rektifikované slinuté dlaždice s probarveným střepem 80 x 80, 40 x 80, 60 x 60, 30 x 60, 45 x 45, 20 x 20, 10 x 10, 5 x 5 cm a kresbou kamene (typu burlington) nabízíme v univerzálních 5 přírodních matných barvách a třech typech povrchů. Standardní hladký povrch pro každý interiér, jemně reliéfní povrch s protiskluzností R10B a luxusní leštěný povrch pro interiérové obkládání podlah a stěn.   

Potřebnou dynamiku zajistí sérii elegantní geometrické dekorace s metalickým efektem pro celoplošné, ale i tradiční horizontální dělení obkládané plochy. K sérii je rovněž nabízena mozaika a široká škála funkčních doplňků jako schodovka a sokl pro maximální užitnou hodnotu.

Více na RAKO.cz

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem