Společnost Haas Fertigbau Chanovice představila při své účasti na veletrhu FOR ARCH Praha novinku v nabídce svých bungalovů - nový dům Moony.

Bungalov Moony je navržen pro náročné zákazníky. Na první pohled upoutá jeho neofunkcionalistický styl, na domě jsou navíc použity špičkové materiály a certifikované dřevěné konstrukce Haas Fertigbau, které jsou zárukou prémiových vlastnosti nového bungalovu.

Moony nabídne svým majitelům dispozici 4+kk, součástí domu je i garáž. Za vstupní chodbou, vedle které je technická místnost a WC, je v podélné ose umístěn obývací pokoj s kuchyňským koutem, v pravé části domu jsou pak tři pokoje a koupelna. Z obývacího pokoje i zadní ložnice je pohodlný přístup do zahrady za domem.

Nový bungalov Moony pro náročné zákazníky

Dům je atraktivní nejen vnějším designem, ale i svými parametry a vlastnostmi. Obyvatelé bungalovu ocení čistý vzduch v interiéru, nízkou energetickou náročnost (obvodová stěna z THERMO-PROTECT systému s parozábranou v provedení Premium s U=0,14 W/m²K, okna a balkonové/terasové dveře HOCO s kvalitním izolačním trojsklem s U=0,7 W/m²K), výborné akustické vlastnosti a další výhody.

Nový bungalov Moony se nyní v provedení NA KLÍČ prodává za cenu 4 204 500 Kč (vč. DPH).

Technická data domu Moony

Typ rodinného domu: bungalov

Půdorys domuDruh stavby: montovaný rodinný dům

Materiál: dřevostavba

Počet místností: 4+kk

Vnější rozměry: 14,2 x 20,7 m

Zastavěná plocha: 137,09 m²

Užitná plocha celkem: 124,46 m²

Typ střechy: plochá střecha

Kontakt

www.haas-fertigbau.cz

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem