Individuální řešení stavby domu s pomocí profesionálů se blíží do finále! Exkluzivní program POROTHERM DŮM Wienerberger pro vás připravil nepřeberné množství benefitů, které vám neskutečně pomohou s budováním nového domova. Ale pozor, jen do konce června nabízíme výběr z 80-ti typových projektů se slevou 50%, zajištění proškolené stavební firmy, poskytnutí kvalitního materiálu i záruky ve výši 250.000 Kč. A navíc certifikát kvality od nezávislé společnosti CSI nebo TZÚS!

(Komerční prezentace)

Do 30. 6. nabízíme tyto výhody pro stavbu domu v programu POROTHERM DŮM Wienerberger:

Projekt za půlku

Vyberte si a zakupte jeden z 80-ti vybraných typových projektů rodinných domů. Ať už hledáte patrový dům, bungalov nebo dvojdomek… Z nabídky certifikované společnosti G SERVIS CZ s.r.o. si jistě vyberete! Firma se již mnoho let zabývá projekcí rodinných domů, proto zaručuje jedinečnost, ale také jistotu kvalitního zpracování. Navíc nyní pro registrované klienty do konce měsíce června nabízí 50% slevu na zvolený projekt.

Spolupracujeme jen se špičkami v oboru

Pokud stavíte dům, spolehněte se jen na ty nejlepší! Kde je nalézt?  U nás! Program POROTHERM DŮM Wienerberger spolupracuje pouze s partnery, kteří nabízí přední značky a dodavatele nejkvalitnějších stavebních materiálů včetně prověřených a proškolených stavebních společností. S naší pomocí se vám nestane, že si zakoupíte nekvalitní či předražený materiál, nebo svěříte stavbu svého domu firmě, která nesplní to, co předem slíbila.

Garanční listina

Pokud se stane, že bude na stavební firmu vyhlášen konkurz, případně dojde k likvidaci této firmy v průběhu stavby vašeho domu, nezoufejte! Díky garanční listině programu POROTHERM DŮM Wienerberger by v tomto případě nová stavební firma získala úhradu prokázaných vícenákladů na převzetí stavby domu až do výše 250.000 Kč.

Certifikát

Chtějte důkaz, že je vše tak, jak jste si objednali a hlavně zaplatili! Po dokončení stavby prověří nezávislá společnosti CSI nebo TZÚS veškerá požadovaná kritéria jakosti a při kladném výsledku vystaví certifikát prokazující 100 % výsledek.  

Neváhejte a využijte posledních pár dní k registraci, a začněte využívat výhod programu POROTHERM DŮM Wienerberger ještě dnes – zde.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem