Životnost garážových vrat se obvykle počítá na desítky let. Co dělat, když jsou dny těch vašich sečteny?

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Co hledám?

Ještě než započnete hon na nová garážová vrata, ujasněte si odpovědi na několik základních otázek. Kolik mám prostoru v garáži? Jaký typ vrat tedy hledámsekční, posuvná, rolovací nebo dvoukřídlá? Jaký design by se mi líbil – co barvy, prolisy nebo třeba imitace dřeva? Kolik peněz jsem ochotný investovat? Chci a můžu dělat v garáži stavební úpravy?

Životnost garážových vrat se obvykle počítá na desítky let. Co dělat, když jsou dny těch vašich sečteny? (Zdroj: Lomax)

Koho hledám?

Poté, co si ujasníte představy o svých budoucích garážových vratech, můžete se vrhnout na hledání toho pravého dodavatele. Kromě nabízené ceny sledujte především kvalitu používaných materiálů, bezpečnostní prvky, délku poskytované záruční lhůty a to, jak velkým je odborníkem v oboru. Pomoci vám můžou třeba reference ostatních zákazníků.

Co když nevím?

Pokud si nejste jistí nebo váháte mezi více možnostmi, nebojte se zeptat přímo výrobce. Vyškolený personál zjistí, jaké jsou vaše představy, a poradí vám s výběrem. Takové poradenství vám přijde vhod hlavně ve chvíli, kdy řešíte atypický prostor, nebo vaše garáž neumožňuje stavební zásahy.

Životnost garážových vrat se obvykle počítá na desítky let. Co dělat, když jsou dny těch vašich sečteny? (Zdroj: Lomax)

Za pár hodin, bez stavebních úprav

Věděli jste, že si můžete dopřát kvalitní sekční garážová vrata, která jsou aktuálně tím nejmodernějším řešením na trhu, i v případě, že nemůžete ve vaší garáži provádět stavební úpravy? A to bez kompromisu v kvalitě, bezpečnosti, komfortu nebo designu. Potřebné ostění i nadpraží se totiž dá vytvořit pomocí rámu ze sestavy hliníkových profilů. Během několika hodin tak vyměníte svá stará garážová vrata za nová bez nutnosti zednických prací.

VIDEO: Podívejte se, jak vypadá výměna garážových vrat bez stavebního zásahu.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem