Přijměte pozvání na Den otevřených dveří do domu s nejnovější solární technologií. Zahájení je v sobotu 5. prosince v obci Struhařov u Říčan.

Kdy?

Sobota 5. prosince od 8:00 do 18:00

Kde?

Struhařov u Říčan (směr na Ondřejov), první dva rodinné domy u silnice s cedulí M&M reality. (30 minut od metra Opatov)

Co?

Vývojový a zkušební rodinný dům Čekves® pro nejnovější solární technologii

Za kolik?

Prodejní cena 6,57 mil. Kč vč. DPH a pozemku!

Docílení roční nulové energetické spotřeby 

Rodinný dům Čekves® „Modrá řada“ s autorskými právy je určen pro aplikaci nejnovější solární technologie – světového unikátu, která má docílit roční nulové energetické spotřeby nejen v elektřině, ale také v topení a teplé vodě současně. Smyslem je vyzkoušet, popřípadě upravit, jednotlivé technologické formy patentu a zajistit průběžná měření v různých ročních obdobích. Aplikovaná technologie zůstane po dohodě v majetku vlastníka domu. Formy technologie mají zajistit vysokou efektivitu a účinnost v praxi, která poslouží k dalšímu měření a certifikaci. Technická provedení jsou nyní ve fázi vývoje a připravují se pro praktické zkušební použití.

Parametry domu (lze při včasném jednání upravit)

Zastavěná plocha: cca 140m2

Užitná plocha: cca 220m2

Počet pokojů v současném provedení: 4+1 (na přání lze rozšířit až na 8+1, příp. vícegenerační nebo částečně bezbariérové).

Dům dále obsahuje: vytápěnou zimní zahradu, krbová kamna, komín, dřevěné schodiště, velké vikýřové okno, garáž s dílnou, balkon, ad.

Půdorys domu

Příklad hypotéky
1/ celková cena nemovitosti: 6,57M / vlastní zajištění: 1M / Hypoúvěr 5,57M / měsíční splátka: 19 735 Kč 2/ 6,57M / VZ 3M / Hypo 3,57M / 12 649 Kč měsíčně úrok 1,69 %, splatnost 30 let.


Kontakt

www.amforace.com

tel. 702 147 548 | manazer@amforace.com

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem