Po krásném a útulném bydlení touží každý z nás. Ne vždy se vše podaří hned napoprvé. Často až následně zjistíme, že jsme měli něco udělat jinak a na něco jsme zapomněli úplně. Rekonstrukce může být vhodným řešením podobných problémů i nesplněných očekávání. Při rekonstrukci podkroví se zaměřte také na střešní okna. 

(Komerční prezentace)

Při plánovaní renovace svého podkrovního bydlení mějte na paměti, že dostatek denního světla je zásadním předpokladem pro kvalitu bydlení. Neméně důležitý je ale také dostatek čerstvého vzduchu, správná teplota i vlhkost. To jsou jasné důvody, proč se vyplatí investovat do kvalitních střešních oken s trojsklem.

Pro majitele fasádních oken je trojsklo běžnou součástí komfortního bydlení. Od té doby, kdy společnost VELUX představila cenově dostupné trojsklo s cenou srovnatelnou s dvojsklem, se stalo standardem i mezi střešními okny. Pokud teď plánujete rekonstrukci, zvažte, zda díky probíhající podzimní akci, nepořídit ještě další okno navíc.

Standardem jsou okna s trojsklem

Nová podzimní akce společnosti VELUX na střešní okna s trojsklem potěší každého, kdo chce proměnit své podkroví ve zdravější a komfortnější místo s dostatkem denního světla a čerstvého vzduchu. Bude totiž snadné si namísto dvou oken pořídit rovnou tři, a dostat tak více denního světla i do dalších místností. Dostatek světla je spolu kvalitním větráním základem zdravého bydlení a není tedy důvod, abyste i nad schodištěm, chodbou a dalšími opomíjenými částmi domu neměli více denního světla. Předností střešních oken mimo jiné je, že dokáží ve srovnání s fasádními okny přivést do interiéru až dvakrát více denního světla.

TIP: Nepropásněte probíhající podzimní akci společnosti VELUX zaměřenou na střešní okna s trojsklem – Cash back VELUX. Čím více oken v rámci akce pořídíte, tím více peněz získáte zpět. Akce probíhá do 31. října 2017. Více informací na www.velux.cz/akce

Nepropásněte probíhající podzimní akci společnosti VELUX zaměřenou na střešní okna s trojsklem – Cash back VELUX. Čím více oken v rámci akce pořídíte, tím více peněz získáte zpět. Akce probíhá do 31. října 2017. Více informací na www.velux.cz/akce

Energetická úspornost

Všechny střešní okna VELUX mají pozitivní energetickou bilanci a jsou mimo jiné zařazena do programu Nová zelená úsporám. Například energeticky úsporné trojsklo v dostupné kategorii Standard Plus dosahuje hodnoty Uw 1,1. Každá varianta okna s trojsklem je vybavena unikátním systémem izolace ThermoTechnology™, který nabízí silnou a energeticky efektivní ochranu před chladem a průvanem. Navíc jsou střešní okna VELUX dostupná v různých velikostech, v dřevěném i bezúdržbovém provedení, s horním i spodním ovládáním.

Tři jsou lepší než dvě

Pokud chcete pro sebe i svou rodinu co nejzdravější místo pro život, je nezbytné zahrnout do kalkulací také dostatek denního světla a čerstvého vzduchu. Střešní okna VELUX jsou řešením v obou případech. Díky cenové dostupnosti již nemusíte přemýšlet, zda pořídíte do místnosti jedno nebo dvě okna, ale spíše přemýšlejte, kam všude byste další střešní okna v domě mohly použít. V rámci probíhající akce Cash back VELUX, můžete již tak cenově dostupná střešní okna s trojsklem získat ještě výhodněji.

Více se o kvalitách střešních oken s trojsklem dozvíte zde.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem