PVC podlahy Gerflor jsou unikátní tím, že při bližším seznámení s nimi vám bude rozum i srdce plesat radostí. Špičkové technologie a výborné užitné vlastnosti jdou ruku v ruce s francouzským citem pro design. Výbornou ukázkou této vzácné symbiózy jsou krytiny Gerflor Taralay Impression Comfort.

(Komerční prezentace)

Tato podlahová PVC krytina je mimořádně odolná proti opotřebení a používá se hlavně v komerčních prostorách, ale nic vám nebrání použít ji také v domácnostech a v privátní sféře. Důvod? Do vašeho interiéru vstoupí podlahovina mimořádné kvality s perfektním podáním barev. Barvy, stejně jako podlahové vzory, výrazně ovlivňují naše emoce a smysly. Barva je zkrátka klíčem k celkovému pojetí designu.

Pokrokový a novátorský design produktové řady Taralay Impression Comfort obsahuje mix zářivých barev i vzorů, ale i velmi jemné a decentní dekory. Stačí se podívat na nabídku barevných odstínů a vzorů. Tento vinyl plný barev však oceníte nejen pro jeho vzhled, ale i pro jeho vlastnosti a výhody - odolnosti proti otlakům a oděru, redukci hluku a snadnou údržbu.

PVC podlahy Gerflor jsou unikátní tím, že při bližším seznámení s nimi vám bude rozum i srdce plesat radostí. Špičkové technologie a výborné užitné vlastnosti jdou ruku v ruce s francouzským citem pro design. Výbornou ukázkou této vzácné symbiózy jsou krytiny Gerflor Taralay Impression Comfort.

Gerflor Taralay Impression Comfort - to je akustická 2m široká vícevrtstvá heterogenní PVC krytina o celkové tloušťce 3,35 mm s vysokým pochozím komfortem a vynikající 19 dB zvukovou izolací. Podlaha nabízí výtečnou odolnost proti protlačení. Krytina se skládá z pěnového VHD podkladu, další vrstvy vyztužené skelným vláknem, kompaktní vrstvy a vrstvy tištěného vzoru, která je chráněna transparentní nášlapnou vrstvou silnou 0,65mm. Ta je navíc opatřená speciální povrchovou úpravou Protecsol, která umožňuje snadnou údržbu podlahy a eliminuje potřebu dodatečných ochranných emulzí.

PVC podlahy Gerflor jsou unikátní tím, že při bližším seznámení s nimi vám bude rozum i srdce plesat radostí. Špičkové technologie a výborné užitné vlastnosti jdou ruku v ruce s francouzským citem pro design. Výbornou ukázkou této vzácné symbiózy jsou krytiny Gerflor Taralay Impression Comfort.Tato speciální zátěžová PVC krytina nabízí vynikající odolnost proti skvrnám a nejčastěji používaným chemikáliím včetně alkoholu, obsaženém v některých čisticích prostředcích. Taralay Impression Comfort jako bonus obsahuje Sanosol, což je anti-bakteriální a fungicidní ošetření zabraňující vzniku a šíření plísní i bakterií. Díky VHD (Very High Density - velmi vysoká hustota) podkladu dosahuje také vynikající obnovy a odolnosti proti vtisku a otlačení (0,08 mm). VHD pěna je totiž vyztužena kompaktní mezivrstvou, to proto, aby těžká břemena tlačila rovnoměrně na celý povrch podlahy, u podlahy tak po stlačení dochází k rychlé obnově.

Gerflor Taralay Impression výrobní řady Comfort má díky VHD pěně 19 dB kročejový útlum, který je ideální pro ty aplikace, kde je zvuková izolace jedním z hlavních požadavků. 100% recyklovatelná podlahovina nikterak nezatěžuje životní prostředí a neobsahuje žádné těžké kovy, látky CMR1 nebo CMR2, ani zdraví škodlivá změkčovadla.

Více informací o nabídce barev, vzorů a parametrech této krytiny najdete na www.gerflor-pvc.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem