Vzpomenete si, jak to vypadalo na toaletách ve vaší základní škole? Málokomu se vybaví příjemné prostředí. Proto se české značky koupelnového vybavení RAKO a RAVAK rozhodly alespoň osmi školám a školkám v České republice pomoci a v rámci soutěže DOMESTOS vybudovat školákům důstojné zázemí. 

(Komerční prezentace)

Obě značky věnovaly obklady, dlažby nebo sanitární vybavení v hodnotě 50 000 Kč. RAKO poskytlo téměř 2 000 mobkladů a dlažeb ze sérií Color One a Color Two, které umožňují dokonalé sladění s moderními i klasickými prostory a technickým vybavením. U značky RAVAK výherci vybírali ze sanitární keramiky, doplňků na wc a s velkým úspěchem se setkala i umyvadla ze série Chrome a vodovodní baterie.

Mateřská škola v Kardašově Řečici po rekonstrukci (Zdroj: RAKO, RAVAK)

Mateřská škola v Kardašově Řečici před rekonstrukcí (Zdroj: RAKO, RAVAK)„Díky soutěži jsme mohli zrekonstruovat wc a umývárny v naší mateřské škole. Spolupráce s oběma společnostmi byla úžasná. Výběr produktů i dodání proběhlo bez nejmenších problémů, nechali jsme si navrhnout i vizualizace, které se zrealizovaly a s finálním dílem jsme všichni nadmíru spokojeni. Po prázdninách děti i rodiče, kteří přišli do školky, nevěřili vlastním očím“ říká zástupkyně pro MŠ Kardašova Řečice Bc. Jana Jandová.

2. ročníku soutěže se zúčastnilo 237 mateřinek a 187 základních škol, které plnily různé nenáročné aktivity na zlepšení prostředí školních toalet a umýváren. Téměř 50 000 rodičů pomáhalo sbírat body za nákupy prostředků Domestos. 

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem