I u oken, dveří a HS portálů hrají roli módní trendy. Majitelé nemovitostí očekávají od oken a dveří kromě funkčnosti také vzhled, který bude na exteriérové i interiérové straně nemovitosti perfektně ladit s jejich domem.

(Komerční prezentace)

Plastová okna má řada lidí spojena s typickou bílou barvou. V posledních letech však především u rodinných domů dominují plastová okna v barevné povrchové úpravě. Je to dáno především stoupajícím důrazem investorů na výsledný vzhled jejich domu. (REHAU)Plastová okna má řada lidí spojena s typickou bílou barvou.

V posledních letech však především u rodinných domů dominují plastová okna v barevné povrchové úpravě. Je to dáno především stoupajícím důrazem investorů na výsledný vzhled jejich domu.

Kromě výběru barvy oken s ohledem na architekturu domu a barvu fasády, se stále častěji prosazuje i „ladění“ vzhledu okna na interiérové straně s bytovými architekty. Tak aby okna ladila s použitým nábytkem a dalším vybavením domu.

U plastových oken lze dosáhnout požadovaného barevného vzhledu pomocí 3 následujících technologií:

  • kašírováním
  • lakováním
  • osazením hliníkových obložek.

Firma REHAU se zabývá dodávkami takto upravených profilů a komponentů pro výrobu oken, dveří a HS portálů již více než 30 let. Především naše dlouhodobé zkušenosti s lakovanými díly pro automobilový průmysl zajišťují nadstandardní kvalitu povrchové úpravy našich okenních profilů.

KALEIDO PAINT (lakování)

KALEIDO PAINT (REHAU)U lakovaných profilů si mohou zákazníci REHAU vybírat dle klasického vzorníku barev RAL z více než 150 intenzivních barevných tónů. Tato nabídka barev se navíc neustále rozšiřuje. Jendou z novinek z poslední doby jsou strukturované laky, kde jsou do laku přimíchány různé částice, které ozvláštní vzhled laku a dodají povrchu profilu nezaměnitelnou texturu.

Všechny lakované profily REHAU jsou stříkány v několika vrstvách, díky čemu má výsledné okno dlouhodobou barevnou stálost i odolnost vůči povětrnostním vlivům. Odolnost povrchu lze ještě zvýšit volitelnou vrstvou čirého laku, který překryje barevné vrstvy.

KALEIDO FÓLIE (kašírování)

KALEIDO FÓLIE (REHAU)V řadě KALEIDO FÓLIE se REHAU soustředí především na takové vzhledy, jakých se dá lakováním docílit jen obtížně. K dispozici je tedy celá řada dřevěných struktur a speciálního žilkování, řada Uni pak nabízí moderní hliníkové dekory.

Fólie jsou na okenní profily lepeny přičemž vlastní nanášení probíhá výkonným strojem, který zajistí pevné a dlouhodobé spojení se samotným profilem. Firma REHAU nabízí  na výběr přes 140 dekorů. 

KALEIDO COVER (hliníkové obložky)

KALEIDO COVER (REHAU)Jedním z nejmodernějších způsobů změny povrchového vzhledu okna je použití hliníkových obložek.

Obložky jsou pevně připevněny na okno a kromě designu okna, zajišťují také jeho dodatečnou ochranu. Můžete tak jednoduše kombinovat výhody moderních plastových oken s atraktivním designem oken hliníkových.

Dekor hliníkových obložek lze u REHAU vybrat z více než 170 barev.

Vaše okno. Váš styl.

Více informací naleznete na www.rehau.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem