Přijměte pozvání na 21. ročník stavebního veletrhu Střechy Praha 2019, kde vám ve dnech 7.–9. 2. rádi představíme výrobky a systémová řešení s využitím sedmi předností kamenné vlny. Vše s důrazem na požární bezpečnost, akustickou pohodu a úsporu energií.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Naši specialisté vám doporučí vhodné výrobky a způsob jejich použití v různých stavebních konstrukcích. Izolace ROCKWOOL jsou ideální pro všechny typy budov, od rodinných a bytových domů až po administrativní budovy i průmyslové haly. Jsou vhodné pro rekonstrukce, novostavby, nízkoenergetické i pasivní budovy.

Přijměte pozvání na 21. ročník stavebního veletrhu Střechy Praha 2019, kde vám ve dnech 7.–9. 2. rádi představíme výrobky a systémová řešení s využitím sedmi předností kamenné vlny. Vše s důrazem na požární bezpečnost, akustickou pohodu a úsporu energií. (Zdroj: ROCKWOOL)

Veletrh Střechy pořádá PVA EXPO v Praze-Letňanech, náš stánek má číslo 403 a je umístěn v hale 4.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Společnost ROCKWOOL, a.s., je hlavním partnerem 20. ročníku konference Izolace 2019 s názvem „Izolace v minulosti, v současnosti a zejména v budoucnosti“, kterou každoročně pořádá společnost A.W.A.L. s.r.o. v rámci prvního dne veletrhu Střechy Praha, dne 7. 2. 2019. 

Konference zahrne opět množství aktuálních témat z oboru.

Program konference a možnost registrace najdete na stránkách Izolace.cz.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem