Přemýšlíte, zda pořídit tepelné čerpadlo do vašeho domu nyní nebo tuto investici stále odkládáte? Pokud i vy patříte mezi ty méně rozhodné, máme pro vás hned několik důvodů, proč ho pořídit právě teď.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Neustále rostoucí ceny tuhých paliv

Logo DaikinAno, je to tak. Ceny uhlí a dříví se neustále zvyšují a v budoucnu tomu nebude jinak. Jen si spočítejte, kolik vás každoročně stojí jejich pořízení. Neměli byste také zapomínat na čas, který strávíte uskladněním, přikládáním a údržbou starého kotle. Navíc, od roku 2022 budou muset všichni majitelé starých kotlů na pevná paliva, které nevyhovují normám, vyřadit své kotle z provozu. Pokud tak neučiní, hrozí jim vysoké pokuty.

Tepelné čerpadlo šetří váš čas i peněženku

Popularita tepelných čerpadel roste v posledních letech raketovou rychlostí, a to z několika důvodů. Tepelné čerpadlo je nejenom ekologické, ale i velmi úsporné a vytápění je maximálně pohodlné. Stačí ho jednoduše na podzim zapnout a samo si změří venkovní teplotu a tomu přizpůsobí svůj výkon. Velkou výhodou tepelného čerpadla je i ohřev teplé vody, tu máte kdykoli pohodlně k dispozici. Tento ohřev je navíc mnohem úspornější. Při vytápění tepelným čerpadlem navíc získáte i výhodnější tarif elektrické energie, takže se výrazně sníží vaše výdaje za odběr ostatních elektrických spotřebičů.

Ovládání tepelného čerpadla Daikin Altherma je naprosto jednoduché (Zdroj: DAIKIN)

Profesionální servis a mnohaletá záruka

Japonské tepelné čerpadlo s českým srdcem (Zdroj: DAIKIN)Tepelné čerpadlo bude vaší domácnosti sloužit po několik desetiletí. Při jeho pořizování si proto pečlivě vybírejte, komu vytápění svého domova svěříte. Kvalitní dodavatel by vám měl nabídnout poradenství, montáž, servis i prodlouženou záruku.

Určitě vám při výběru také napoví reference od samotných zákazníků nebo dlouholetá historie firmy. Mezi roky prověřené značky patří např. společnost Daikin. Na trhu po celém světě působí již od roku 1924 a díky používání nejnovějších japonských technologií, vysoké kvalitě svých výrobků a ekologickému přístupu se stala tato značka postupně předním světovým výrobcem vzduchotechnických zařízení, klimatizací a tepelných čerpadel. Navíc, tepelná čerpadla Daikin Altherma jsou vyráběna v České republice a znají dokonale naše prostředí!

Kompaktní rozměry umožňují snadnou instalaci i do malých prostor. Elegantní design dokonale ladí s jinými domácími spotřebiči, takže se nemusíte bát, že bude narušovat váš vyladěný domov. Důkazem, že společnost svým tepelným čerpadlům Daikin Altherma věří, je i poskytnutí sedmileté záruky.  

Využijte výhodné dotace

Tato tepelná čerpadla jsou navíc zapsána v seznamu registrovaných výrobků pro využití v rámci dotací. Dotace je výhodná a při investici do tepelného čerpadla vám ušetří nemalé peníze. Při koupi tepelného čerpadla Daikin Altherma navíc získáte kromě „kotlíkové dotace“ další dotaci ve výši patnácti tisíc korun!

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem