Společnost Schiedel získala prestižní cenu Red Dot Award za model Kingfire Lineare a Kingfire Rondo. 41členná porota složená z nezávislých novinářů, designérů a univerzitních profesorů z designových oborů byla z nového řešení modulu s integrovanou krbovou vložkou doslova nadšená. Tento produkt, který je dostupný na německém trhu, byl navržen ve spolupráci s německým designovým studiem Phoenix Design a zvítězil v kategorii Produktový design 2016.

(Komerční prezentace)

„V současné době nabízíme na českém trhu podobný typ modulového komínového systému s integrovanými kamny Kingfire Parat. Navíc připravujeme modifikovanou variantu, která by byla cenově přístupnější českým zákazníkům,“ komentuje německou novinku technický ředitel společnosti Schiedel Ing. Jiří Vrba. „Jsme rádi, že korporace Schiedel v mezinárodním měřítku dokazuje, že nejen technicky, ale i designově patří ke špičce,“ dodává Ing. Vrba.

Komín a kamna v dokonalém souladu

Modulový komínový systém s integrovanou krbovou vložkou KINGFIRE LINEARE a RONDO oslnil krbovou vložkou na kusové dřevo, která zabírá minimum místa, je skvěle obsluhovatelná a navíc produkuje velmi málo zplodin. Nový design dopřává zákazníkům jedinečný estetický zážitek korunovaný tepelnou pohodou.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem