Nové shrnovací systémy z hliníkových profilů Schüco AS FD 75/90.HI rozhrnete do stran jako závěs a otevřete jimi impozantní až devět metrů široký průchod. Jednotlivé skládací elementy jsou k dispozici ve velikostech až 3,5 metru na výšku a 1,5 metru na šířku. Podle formátů lze kombinovat až devět prvků bez jakýchkoli pevných sloupků či fixních ploch. Shrnovací systémy Schüco AS FD 75/90.HI se štíhlými hliníkovými rámy jsou vstřícné ke světlu i k architektům, oběma poskytují maximální volnost.

Posuvné prvky lze snadno a téměř neslyšně posouvat do strany a skládat je jako harmoniku. Umožňuje to nově vyvinutý válečkový mechanismus, který „jezdí“ v pevné nerezové kolejnici.

V závislosti na projektu a individuálních přáních klienta se shrnovací systémy Schüco mohou otevírat dovnitř nebo ven, doleva nebo doprava – jednoduše a flexibilně je shrnete stranou do úzkých plochých svazků. Pro rychlý přístup ven lze integrovat i dveře, aby se nemusel otevírat celý systém. Nová platforma je k dispozici ve dvou různých základních hloubkách: Schüco AS FD 75 (základní hloubka 75 mm) se vyznačuje velmi štíhlými pohledovými šířkami profilů a plošně lícujícím křídlovým rámem a křídlem, Schüco AS FD 90.HI navíc vykazuje kromě jiných benefitů i vysokou tepelnou izolaci (90 mm, tepelná izolace Uw 0,8 W/m2.K).

Nové hliníkové shrnovací systémy Schüco AS FD 75/90.HI lze využít v komerčních i rezidenčních projektech

V zavřeném stavu jsou prvky shrnovacího systému Schüco vzájemně spojeny v homogenním designu; v otevřeném stavu rozšiřují obytný prostor téměř po celé šířce pro ničím nerušený výhled a pocit blízkosti přírody.

V závislosti na požadavcích uživatele jsou k dispozici tři výšky prahu: 4 milimetry (pro velmi dobrý posuv v kolejnici), 15 milimetrů (+ vysoká vodotěsnost) a 71 milimetrů (nepřerušovaný vnější rám, vodotěsnost až do třídy E750). Nová platforma shrnovacího systému Schüco zajišťuje odolnost proti vloupání ve třídě odolnosti RC 2.

Schüco AS FD 75 (hliníkový systém, základní stavební hloubka 75 mm) Schüco AS FD 90.HI (90 mm, vysoká izolace, nepřerušovaný venkovní rám)

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem