Bytový prostor je dnes drahou komoditou. Jeho nedostatek často neumožňuje zařídit rekonstruovanou nemovitost či novostavbu podle současných technických standardů, požadavků na komfort a hygienu prostředí. Koncept Renovent Sky s rozdělovacími boxy, předního evropského výrobce větracích jednotek firmy Brink, přináší originální a praktické řešení.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Speciálně a kamkoli

Brink Renovent Sky jsou kompaktní plně vybavené rekuperační jednotky. Do jednoho místa lze snadno osadit větrací jednotku i s rozdělovacím boxem. Obsahují automatickou regulaci konstantního průtoku a ochranný předehřev zajišťující celoroční provoz, obsahují bypass a programovatelné ovládání. Byly vyvinuty pro rekonstrukce a výstavbu menších domů a bytů náročnou na omezený stavební prostor. Je možné instalovat je skrytě v horizontální poloze do podhledů, nebo vertikálně do instalačních nik s výškou pouhých 20 cm. Jednotky jsou dostupné ve výkonech 150 a 200 m3/h.

Bytový prostor je dnes drahou komoditou. Jeho nedostatek často neumožňuje zařídit rekonstruovanou nemovitost či novostavbu podle současných technických standardů, požadavků na komfort a hygienu prostředí. Koncept Renovent Sky s rozdělovacími boxy, předního evropského výrobce větracích jednotek firmy Brink, přináší originální a praktické řešení. (Zdroj: Štorc)

Kompaktně a rychle

Rozdělovací boxy obsahují hlukově tlumící komoru a připojovací hrdla pro flexibilní potrubní rozvod Air Excellent, jehož součástí jsou veškeré tvarovky, těsnění a další nezbytné součásti, které dohromady tvoří jeden promyšlený a na sebe navazující celek se snadnou a rychlou instalací. Potrubní rozvod Air Excellent je hygienický, čistitelný a jako celek certifikovaný u TÜV.

Výkonné i tiché

Větrací jednotky jsou na svůj výkon a velikost také velmi tiché, přičemž nízká hlučnost je jedním z nejdůležitějších parametrů větrání v malých domech a bytech. Uživatelé ocení i jednoduchou údržbu. Filtry jsou snadno přístupné bez rozebírání jednotky.  V rozkládacím rámečku se mění pouze filtrační vložka, čímž se snižují náklady. Jednotku lze vybavit i velmi účinnými prachovými filtry, které odstraní jemný prach pronikající z rušné ulice.

Více na Storc.cz

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem